Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek egyke gyereke van nem...

Akinek egyke gyereke van nem bánjátok, hogy nem lett második?

Figyelt kérdés
6 éves lesz a fiam és mindenki azt hajtja, hogy kell testvér mert ha mi már nem leszünk egyedül lesz a nagyvilágban stb stb. Néha már nem tudom legyen e még egy pedig még néha egyhez sincs türelmem azaz igazság, de bánt is a dolog.
2022. dec. 13. 14:26
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Nem anyósnak kell gyereket szülni, hanem magadnak. Ha te nem akarsz, szíved joga.
2022. dec. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
19-es vagyok. 8-9 éves kora körül kezdtem érezni, hogy jó lenne még egy.
2022. dec. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Utáltam a terhességet,a szülést,az éjszakázást. Ha játszani kell,azt ritkán élvezem, inkább úgy kell magamra erőszakolni valami kedvet. De mégis talán bevállalok egy másodikat. Vagy nem tudom. Nem bánnám,ha maradna egy gyerekem,de ha 2 lenne, már azt se bánnám.
2022. dec. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lassan 10 éves lesz a fiam, de én nem bántam meg. Nem is akartam másodikat, mert tudom, hogy nem nekem való. Így jó, ahogy van. Szerintem ő sem akarna testvért, ő nyugis gyerek, nem viselné jól, ha valaki állandóan nyüstölné. Szerintem sem a testvér lététől függ az, hogy egy felnőtt boldog legyen. Nem ez lesz a fő kapcsolat az életében.
2022. dec. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Én se tudom még eldönteni. Férjem szeretne még egyet, de úgy érzem, hogy nekem nem lenne hozzá türelmem, hisz sokszor ehhez az egyhez sincs (sérült).

Én egyke vagyok, de egyáltalán nem érzem magam egyedül. Vannak barátaim. A férjemnek van tesója, de jó ha évente 2x beszélnek/találkoznak(nem vesztek össze és nem is élünk egymástól annyira távol, egyszerűen csak ilyen a viszonyuk), viszont nincsenek barátai. Ő sokkal magányosabb, mint én, szóval a tesó kérdés ezt nem befolyásolja.

2022. dec. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem bánom. Én is egyke voltam, soha nem zavart, mindig sok barátom volt, és egyedül is jól elfoglaltam magam. A gyerekem is egyke lesz, tudatosan így terveztem, közben sem jött meg a kedvem több gyerekhez. Nem érdekel ki mit mond.
2022. dec. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!