Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másnál is ezt csinálja az 1...

Másnál is ezt csinálja az 1 éves kisgyerek?

Figyelt kérdés

Van egy lányom aki szeptemberben töltötte az 1 évet de már vagy 2-3 hónapja azt csinálja velem, hogyha valami nem úgy van amit ő szeretne eszetlenül üvölt, könnye nincs,földhöz vágja magát elfekszik a csempére mindenhova és nem hajlandó felállni én pedig nem tudom hogy reagáljak, felállítom de csak dobálja magát. Én próbáltam nem elkapatni, szeretve van figyelve rá. Nagyon hisztis. Ez ilyenkor természetes vagy hogy lehetne róla leszoktatni? Első gyerek nagyon tapasztalatlan vagyok ( azt vettem észre hogy velem meri csak ezt csinálni, az apjánál fele akkora műsor van és sokszor kevesebbszer fordul elő, idegeneknél utcán pedig nem csinálja csak itthon)

25 N


2023. febr. 21. 13:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
77%

Ez az alap.

Majd később jön hozzá a "nem szeretlek", a "menj el innen", esetleg a " nekem ti csak rosszat akartok, gonoszok", és egyéb lélekpróbáló kis tőrdöfések.

2023. febr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
64%
Reméltem, hogy a sok "hagyd ott, ne foglalkozz vele" komment után felbukkan egy olyan válaszoló is, mint a 10es. Hölgyeim, lehet tanulni...
2023. febr. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
47%
12 miért lett lepontozva? Akkor is igaza van, ha a sok szülőségre alkalmatlan anyuka most besértődött. Értem hogy nem tetszik a tény, de nem kell a hiszti, inkább tanuljatok meg nem lelkisérült embert nevelni a gyereketekből.
2023. febr. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!