Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy szoktassam le az 1 éves...

Hogy szoktassam le az 1 éves kisfiamat arról, hogy folyton cipelteti magát?

Figyelt kérdés
Itthon még nemis annyira, de bárhova megyünk folyton cipelni kell és semmi mást nem lehet csinálni. Hetek óta ezt csinálja és már nagyon nehéz. Ha nem veszem fel sír és tépi a ruhámat, ami ugyanolyan rossz. Valahogy le lehet erről szoktatni vagy majd magától abba hagyja?

2023. máj. 20. 08:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Erre a van a csúnya babakocsi
2023. máj. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Babakocsi
2023. máj. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
60%

Szerzel neki egy következetes anyát, aki beleteszi a babakocsiba és úgy mennek akármerre.

Ha továbbra is cipeled, még 5 évesen is ez lesz, akkor pedig már tényleg lesz súlya!

2023. máj. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
58%
Találj, mutass neki folyamatosan valami érdekeset ami a földön van, bokroknal, stb, bogarak, kövek bármi. Hogy azt az oledbol nem látja, de ha maga jön akkor fel tud fedezni. Ha babakocsiznal inkább legyen egy olyan játék amit csak ott adsz neki oda. Hozd meg a kivancsisagat bárhogy is szeretnéd hogy kozlekedjen, szerintem ez beszokott válni.
2023. máj. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
60%
Jobb esetben javulni fog, amikor már stabilan jár, de légy következetes és ne cipeld mindig, inkább bogarásszatok tényleg.
2023. máj. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
A nagyobbik gyerekem ilyen volt. Felvaltva hasznaltam csatos hordozot es szulokaros triciklit (Smartrike 4in1 Dream Touch volt nekunk, de ma mar ennel jobbak is vannak). A babakocsit utalta.
2023. máj. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem, hogy útközben kell cipelni. Triciklivel szoktunk menni, abban elvan. Amint oda érünk akárhova alig van el egyedül. Olyan helyen is, ahova gyakran megyünk. Mindenhol ölben akar lenni, akármit akarok neki mutatni. Egyenként már stabilan jár. Úgy csinál, mint aki fél, hogy ott hagyom.
2023. máj. 20. 08:53
 8/18 A kérdező kommentje:
Egyébként*
2023. máj. 20. 08:58
 9/18 anonim ***** válasza:
74%
Szeparacios szorongas kovetkezo hullama. Fel es 1,5 eves kor kozott ez ilyen. Mindket gyerekem meg 3 evesen is ezt csinalta alkalmankent, csak akkor mar az ido nagyobb reszeben nem. Igy vagyunk genetikailag kodolva. Mar nem kinn elunk barlangokban, de a programunkban meg mindig fut kisgyerekkent, hogyha otthagy anya, meghalunk. Nagyon faraszto. Raadasul nekem azt is csinalta mindketto, hogy ilyenkor allva vegyem fel, nem am ulve. A kisinel mar voltam annyira rutinos, hogy akkoris leultem, mert a derekam nem akartam meg egyszer ugy kicsinalni, mint a nagynal. Mindig elmondtam neki roviden, hogy de, leulok, ha felveszlek, mert faj a hatam. Sokaig sirva probalkozott, de aztan elfogadta, hogy igy lehet az olembe ulni. Csak ahhoz keredzkedik fel a gyerek, akirol tudja, hogy felveszi. Baratnomeknel forditva volt. A gyerek ugyan nagyon anyas, de az anyja nem vette fel a hata miatt, az apa igen, es mindig ment is hozza felkeredzkedni.
2023. máj. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
96%

De miért kellene egyedül ellennie bárhol is?

Egyszerűen nem veszed fel, de nem is hagyod ott, hogy ordítson. Leülsz mellé és kész. Kivárod míg felenged.

Nem enged, akkor meg jobban meggondolod, hogy neki megfelelő helyre menj.

2023. máj. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!