Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy ne őrüljek bele?

Hogy ne őrüljek bele?

Figyelt kérdés

Adott egy 7éves házasság.3év után jött a fiunk. Vártuk nagyon. Mellette komolyan, minden gyerekjáték volt. Simán rend, főzés, ügyintézés, kikapcsolódás, kicsit késöbb munka, minden. Férjem reggeltől estig dolgozott, szoval en csináltam mindent. De nem volt nehéz. Mivel ferjemmel már az elején tisztáztuk, 2 gyereket szeretnénk, kis különbséggel, így hamar bele is vágtunk. Végül 2.5év lett köztük (volt egy vetélésem a 2 gyerek közt).


Az elején is simán ment minden. De ahogy a kicsi nőtt, úgy nőttek a probkémák. Most 1.5 és 4 évesek.

Most értem el azt a pontot, hogy nem bírom tovább. Nem akarom bírni.


Férjem fél éve itthon dolgozik. Kinn a garázsban. Ennek ellenére látom míg megreggelizünk, aztán ebéd, majd vacsorára bejön.

0-24ben én vagyok a gyerekekkel. Semmi enidőm, semmi maganéletem.

A kicsi igen problémas. Egész nap sír, hisztizik mindenen. Dackorszak.

Emellett 20hónapja nem aludtam normálisan. 3-4x kel a mai napig.


Egyszerűen besokalltam. Férjemnek hiaba mondom, sajnál... ennyi.

Segitségem semmi. Nincsenek nagyszülők jelen az életünkben, fizetett segítség nem fér bele.


2023. jún. 9. 14:06
1 2 3
 1/22 Derjaderja ***** válasza:
87%

Azt hogy a garázsban dolgozik, úgy érted, hogy pl asztalos és megrendelései vannak?


Te nem próbálsz visszamenni dolgozni vagy nem tudsz?


Bennem az merül fel, hogy ha a párod ilyen sokat kell dolgozzon és így se jól èltek meg, akkor a a Te fizud is kellene.


Vagy csak elpiszmog kint?

2023. jún. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
Bölcsi, ovi te mrg menj dolgozni 4órába a 4 ben meg pihenj.
2023. jún. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
68%

Ez már a második kérdésed itt amit én olvasok. A te férjed autoszerelő.

Igazából mit vársz itt? Meg fogod kapni, hogy ilyen férfinak minek szülni, miért nem foglalkozik a gyerekekkel, de érdemi segítség itt nem fog érkezni. Itt csak te vagy, aki segíthet magán, de ahhoz a sarkadra kellene állni.

2023. jún. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Nem, nem autószerelő, hanem kisgépeket javít.

Ez az első kérdésem.


De amúgy köszi...


Szeptembertől megy bölcsibe a kicsi, elötte nem veszik be. Akkor megyek én is vissza dolgozni.

2023. jún. 9. 14:16
 5/22 anonim ***** válasza:
67%
Válj el és akkor lesz havi 4 napod magadra.
2023. jún. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
Ha visszamegy dolgozni még nehezebb lesz, hisz mindemellett még dolgoznia is kell, mert a férje akkor sem fog semmit csinálni a munkán kívül. Kelhet korán az éjszakai nem alvás után, munka után rohanhat a gyerekekért, háztartás, főzés, takarítás...csak nehezebb lesz
2023. jún. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%

Le kell ulni az emberrel megbeszelni hogy a szuloseg nem abbol all hogy elvez egyett aztan tovabbra sincs jelen az eletetekben csak mikor zaba van.


Egyebkent ismeros, bebiszitter, nagyszulo, egyeb rokon. Passzoljatok le oket neha es pihenjetek. Lehet csak kell ket nap doglodes az agyban, de lehet hogy elmehetnetek valahova.


Ovodaba ugyeletre beadhatod a nagyot.


Szeptembertol meg bolcsi, ovi mellett mar valamivel konnyebb lesz

2023. jún. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

7!

Olvasd el az utolsó sort


A nagy oviban van, a kicsi szeptembertől megy.

2023. jún. 9. 14:23
 9/22 Derjaderja ***** válasza:
83%

6. Én azt gondoltam, hogy esetleg a férje akkor kevesebbet kell hogy dolgozzon vagy megengedhet magának babay sittert pl heti 1 sportolás vagy 1 férjes mozi erejéig.


A durva dackorszakossal töltött 24 óránál jó eséllyel felüdítőbb a munka, főleg ha részallás. És van az a típusú gyerek is, akinek jót tesz a bölcsi ebben a korban.


A nyár viszont elég nehéz lesz így. Milyen végzettseged van vagy miben dolgoztál?

2023. jún. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Könyvelő vagyok.

De nem ebbe megyek vissza.

2023. jún. 9. 14:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!