Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy ne őrüljek bele?

Hogy ne őrüljek bele?

Figyelt kérdés

Adott egy 7éves házasság.3év után jött a fiunk. Vártuk nagyon. Mellette komolyan, minden gyerekjáték volt. Simán rend, főzés, ügyintézés, kikapcsolódás, kicsit késöbb munka, minden. Férjem reggeltől estig dolgozott, szoval en csináltam mindent. De nem volt nehéz. Mivel ferjemmel már az elején tisztáztuk, 2 gyereket szeretnénk, kis különbséggel, így hamar bele is vágtunk. Végül 2.5év lett köztük (volt egy vetélésem a 2 gyerek közt).


Az elején is simán ment minden. De ahogy a kicsi nőtt, úgy nőttek a probkémák. Most 1.5 és 4 évesek.

Most értem el azt a pontot, hogy nem bírom tovább. Nem akarom bírni.


Férjem fél éve itthon dolgozik. Kinn a garázsban. Ennek ellenére látom míg megreggelizünk, aztán ebéd, majd vacsorára bejön.

0-24ben én vagyok a gyerekekkel. Semmi enidőm, semmi maganéletem.

A kicsi igen problémas. Egész nap sír, hisztizik mindenen. Dackorszak.

Emellett 20hónapja nem aludtam normálisan. 3-4x kel a mai napig.


Egyszerűen besokalltam. Férjemnek hiaba mondom, sajnál... ennyi.

Segitségem semmi. Nincsenek nagyszülők jelen az életünkben, fizetett segítség nem fér bele.


2023. jún. 9. 14:06
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%
Hogyhogyhogy? Lefekszik este időben, és senki nem ébreszti fel éjjel, úgy. Te meg majd nem alszol délben sem, ha nem egy gyerek lesz odahaza, hanem kettő kicsi, akik nem egyszerre pihennek.
2023. jún. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
53%
Köszönöm a kedves szavakat, 3 gyerek van itthon, az egyik már nagy, ő suliban van, a másik óvodás, mint a kérdezőnek, ő ott alszik, a harmadik pedig itthon alszik délben. A férjem pedig nem tud időben lefeküdni, mert mikor a gyerekek alszanak akkor tudunk kettesben lenni, beszélgetni, filmezni... Így 5-6 órát alszik max hétköznap, szerintem az nem kipihenés.
2023. jún. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!