Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek két kisgyermeke van és...

Akinek két kisgyermeke van és otthon van már évek óta anyukàk..ti nem unjátok szét otthon az agyatokat?

Figyelt kérdés
Mit csinàltok egész álló nap a napi teendőkön kivül,illetve,ha a gyerekek vagy egyik gyerek egyfolytaban hizteriazik…

2023. júl. 12. 17:27
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nem unom magam, tanulok, megcsináltam a jogsit, mászkálunk, programozunk. Nyilván van hogy elegem van, havi 1 hétvégét a nagyszülőkkel vannak, illetve 1-1 delutánra is el szokták vinni őket, nyáron a nagy már tud menni táborba, ez elég ahhoz hogy újra el tudjam viselni a mindennapokat, aztán hamarosan a kicsi is oviba megy és akkor visszamegyek dolgozni.
2023. júl. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 babyboom567 ***** válasza:
100%

A 17-es válaszoló jól leírja.Az állandó jelenlét, idegölő,stresszforrás,és kikészíti az embert. De ez nem unalom.Az unalom az, mikor van időd fetrengeni, és kiüríteni mindent a fejedből,és nem agyalni tennivalókon(mert pl aznapra már mindennel végeztél,na de ilyen gyerekkel sosincs)

Az állandó jelenlétbe, én 30 évet öregedtem bele pár év alatt.

2023. júl. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 év után éreztem, hogy kezdek becsavarodni, pedig nyilván szeretek a gyerekeimmel lenni. De az állandó huzavona mindenen, a főzés-mosás-takarítás, mint fő teljesítmény és pláne az, hogy felnőttekkel egész nap nem beszéltem érdemben akár hetekig... nem nekem való. Én értem a kérdést, simán lehet úgy is "unatkozni" mentálisan, hogy amúgy az egész napodat kitöltik a teendők.
2023. júl. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!