Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lefogási póz orrszíváshoz 2-3...

Lefogási póz orrszíváshoz 2-3 évesnél?

Figyelt kérdés
Mi vált be tiltakozó gyereknél? Főleg az egy emberes technikák érdekelnek.

febr. 18. 14:27
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
62%
Ölbe veszed, lefogod a lábaddal a lábát, a kezeddel a két karját a szabad kézzel pedig szívatod az orrát :(
febr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Elfordítja a fejét így. Nagyon hatékonyan sajnos.
febr. 18. 14:40
 3/34 anonim ***** válasza:
91%
Fej a két comb között, keze-lába a lábaddal lefogva.
febr. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
89%
És is a hármas módszerét követtem, hanyatt fektetve a gyereket a padlón, és úgy fölétérdeltem. Tutijó egyemberes technika.
febr. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
86%
Leülsz a földre, terpeszbe teszed a lábad. A gyerek a lábaid közé, keze a combod alá. A feje így a lábad között van, a kezét lefogod a comboddal. Így mindkét kezed szabad. A lábát nem tudod lefogni, de azzal azért nem tud semmit csinálni, mert elég stabilan fogod. :)
febr. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
44%
5, ha tehetséges, fejbe rúg. De a lábát is le lehet ebben a pózban.
febr. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
63%

Oké, kistesómnál működött az első módszer is


#1

febr. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Én is a fenti háton fekvős módszert alkalmazom, előrehajolok minél közelebb a gyerekhez, és akkor hiába rúg, attól még ki tudom szívni az orrát.
febr. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
26%
2-3 èves gyereknèl nem erőltetnèm. Inkàbb tanìtsd meg hatèkonyan orrot fùjni, vagy tedd meleg fürdőbe, hogy kijöjjön magàtól.
febr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
95%
Betekertem takaróba,mint a cicánkat amikor gyógyszert kap. Ezt csak egyszer kellett eljátszani. Amúgy a plüss macijának is kiszívja az orrát az orrszival és akkor nem fél tőle.
febr. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!