Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lefogási póz orrszíváshoz 2-3...

Lefogási póz orrszíváshoz 2-3 évesnél?

Figyelt kérdés
Mi vált be tiltakozó gyereknél? Főleg az egy emberes technikák érdekelnek.

febr. 18. 14:27
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
78%

30-as. hát ez az, vannak itt olyan csodamamik, akik azt hiszik, hogy szép szóval mindent meg lehet oldani. Nem lehet. A gyerekek ilyen kicsinek még nem fogják megérteni, hogy ez az ő érdekük.

Le kell fogni, kész. Nem lesz tőle lelki sérült.

márc. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
83%
A legnagyobb Fiam lefogtuk eleinte a szíváshoz, viszonylag erősen, mert olyan vehemenciával tiltakozott, hogy attól féltem kárt tesz magában közben. Rájött szegény, hogy úgysincs más esélye, így egy idő után hagyta magát és végül saját magának csinálta. Ma már 17 éves és semmi baja, nem is emlékszik arra, ami történt. A legkisebb most van a hagyja magát szakaszban, ő még nem meri egyedül.
márc. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Képzeld el én lehet tényleg nagyon szerencsés vagyok de 1x lefogtam utána meg értette hogy neki jobb ha nem ellenkezik és magától odajött türte.

Nekünk bevált hogy magunkon is mutattuk

márc. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
#33->#20
márc. 22. 12:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!