Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit gondoltok erről? 3 éves...

Mit gondoltok erről? 3 éves kislányom reggel látott valakit az ágyamnál. Fantázia csak, vagy tényleg igazat mond?

Figyelt kérdés

A kislányom ma azt mondta nekem,hogy látott egy kislányt az ágyamnál reggel amikor átjött hozzánk... Most is ráz a hideg ha belegondolok,mert én valamilyen szinten hiszek ezekben a dolgokban,de így hogy velünk történik azért elég hátborzongató...

Szerintetek 3 évesen kitalálna ilyet?


2011. jan. 21. 22:24
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Nah kell nekem itt olvasgatni:) Pedig azt hiszem sokkal inkább szkeptikus vagyok...de most hogy végig olvastalak titeket nem örülök, hogy egyedül vagyok itthon egy 4 szobás, nem kicsi lakásban. Mindenki meg tud ijedni ezektől a sztoriktól, attól függetlenül, hogy hiszi -e vagy sem:)
2011. jan. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 kisnita ***** válasza:
Nem kell megijedni :) Egyáltalán nem biztos, hogy szellemek vannak nálatok. Meg ha vannak is az még nem garancia arra, hogy látod vagy hallod őket. Általában azoknak a társaságát keresik akiken érzik, hogy fogékonyak rájuk. Ha teljesen elzárkózol a témától vagy érzik, hogy félsz akkor nem fognak zaklatni. De ha mégis valami furcsát észlelnél kapcsold meg a mikrót attól tuti, hogy elvonulnak :)
2011. jan. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

Kedvenc sztorim barátnőm 2 éves kisfia, akinek sikerült ráhoznia mamira a frászt. Mai csirke anyuka, két lábon áll a földön, szakmájában elismert, céltudatos, nem az a fajta akinek akár eszébe jutna szellemeken gondolkodni.

A kisfia a lakások egy pontján valamelyik sarokban állandóan egy nénivel beszélgetett, már ettől a rosszul lét kerülgette a bnőmet (főleg mert nem az első ilyen dolga volt a gyereknek, kisebb korában is látott, meg mutogatott az anyjának ott nem lévő dolgokat)

Mindig alaposan részletezte, hogy mit csinál, milyen kedvű a néni. Egyszer összevesztek valamin (mármint a bnőm és a kisfia) amikor a gyerek elkezdett a néninek panaszkodni, majd közölte az anyjával, hogy a néni bántani fogja...

Szerencsétlen bnőm annyira megijedt, hogy tárcsázta a férjét, hogy azonnal jöjjön haza.

Azóta is sokszor furcsa dolgokról beszél a gyerek.

2011. jan. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

9.03-as VÉGEM VAN!!!

Nagyon dúrva a sztorid!

A hideg ráz és ááááááááááá.........

Nem nagyon hittem ezekben,noha sok furcsaságot tapasztalok én is és a kislányom is..na de a te történeted...

Nagyon elgondolkodtató!!!

2011. jan. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Frászt kaptam a válaszoktól.Na ma este tuti nem lesz sötétben egyedül ülős netezés.:))))

Kedves kérdező: nem terveztek kistesót?Mert ha igen akkor lehet h ő volt és már kiválasztott Titeket.Én ebben nagyon hiszek!

2011. jan. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Szerintem látta. A kicsik látják, amit mi nem. Viszont az is igaz, hogy szeretnek nagyot mondani:.)
2011. jan. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Az én kislányom még nem beszél, csak szavakat mond. Még nincs 2 éves, de múltkor evés közben bámulta az ajtót, vigyorgott, és mondogatta, hogy néni. Többször is odanézett, és mondta mindig nevetve, hogy néni. Lehet, hogy ő látott valakit:)
2011. jan. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Azt mondta nem aranyos?O.o Akkor milyen? Szereti őt a kislányod? Milyen a "kapcsolatuk"? És pontosan mit csináltak? Már nagyon érdekel :)
2011. jan. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!