Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Aktuális már, hogy a...

Anyukák! Aktuális már, hogy a fiam először aludjon a nagyszülőknél. Erről nekem van egy elképzelésem, amiből engedni nem akarok, viszont kíváncsi vagyok a véleményetekre. Ti hogyan csinálnátok?

Figyelt kérdés

2,5 éves a fiam, eddig sosem aludt még máshol. Azt kértem a nagyszülőktől, hogy első alkalommal hagy aludjon úgy ott a gyerek náluk, hogy megy vele az apja is. Pont azért, hogy nehogy megijedjen a gyerek, hogy miért hagytuk ott és nem megyünk érte. Ezt nem akarják, csak a gyereket, pedig a párom a fiúk. Azt mondják, hogy ha ott alszik az apja is, akkor a gyerek egész végig vele akar lenni és az ő nyakában lógni. Pedig mondtam, hogy a fürdetést, etetést, altatást nem ő fogja csinálni, ő csak a jelenlétével segítene. Én nem engedek, mert így érzem helyesnek. Viszont kíváncsi vagyok, szerintetek is én vagyok a hülye?

Az is benne van hogy nem engedek, hogy ha nyűgös a gyerek náluk, nem mondják el azért, hogy ne aggódjak, meg hogy később is mehessen hozzájuk. Most hogy ha elengedem egyedül első éjszaka,végigsírja és nem tudok róla, az nem marad benne meg szép emlékként és legközelebb nem akar majd menni.

Szóval ti odaadnátok csak úgy, hagy vigyék és reggel hozzák, vagy ragaszkodnátok ahhoz hogy apa is menjen először?


2011. ápr. 30. 21:22
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
35%
Gratulálok kedves utolsó előtti! Egy hónapban 8-10 napot a nagyszülőknél hagyni.... Minek szültél gyereket? Divatból? Vagy a nagyszülőknek? Nem azzal vana gond, hogy a nagyiéknál alszik néha napján, hanem a 8-10 nappal... Szuper anya lehetsz...
2011. máj. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó!Honnan tudod,hogy pl.Nem úgy dolgoznak a párjával,hogy ellentétesen v. lehet egyedül neveli és nincs kire hagyni pl.éjszaka és így meg tudja tartani a munkahelyét,ami manapság nagy kincs?Nem tudhatod,nem látsz bele az életükbe,ettől még lehet jó anya.

Ne ítélj,hogy ne ítéltess...

2011. máj. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!