Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az apuka hogy viselkedik a...

Az apuka hogy viselkedik a fiával ha hazajön a egy fárasztó munkából vagy csak álltalában?

Figyelt kérdés

Ha nem hallgat a gyerek a szép szóra kiabál az apa!! (Jó néha nem viselkdik, séta közbe.)Hiába sokszor rászolok hogy hagyd már , csak beszélget nem is csinált semmit,de nem hallja a tv-t... Vagy ha hisztis, nem bírja az apa és kiabál hogy fogd már be a szád..... mit lehet ezzel kezdeni? Nagyon ideges vagyok , mert olykor azt mondják hogy megvédem a gyereket, persze hisz csak gyerek és fáradt vagy fáj valamilye. Tegnap nyügös volt a fiam, és az apja kiabált, persze ő annál jobban csinálja ha hangos az apja, erre szoltam hogy muszály így beszélni a gyerekkel ? Erre muszály mindig szolnom? Mért lesz enyire ideges talán az élet megviselte mert elég sok minden történt velünk, az idegei? Valamikor meg olyan jól elvannak.:(

Bocsi ha kicsit értelmetlen.


2011. máj. 9. 07:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Meg kell apának is értenie, hogy sajnos a babák sírással is kommunikálnak. Elhiszem, hogy fáradt, de akkor is ezt el kell sajnos fogadni. Meg kell gyorsan szüntetni az okot amiért sír (és ha ez a tv hangja éjjel, akkor sajnos azt kell megszüntetni). Ha hisztizik a gyerek (vagyis nem sír hanem konkrétan hisziből üvölt) akkor meg a gyerekkel kell kezdeni valamit, hogy leszokjon a hisztiről. Ez nehezebb mert ez azt jelenti, hogy sírni, üvölteni kell hagyni, és semmiképp sem kaphatja meg amit akar (ez hisztire vonatkozik, mielőtt mindenki rám támadna). Ez 1-3 nap szóval azt ki kell sajnos bírni valahogy, de utána leáll a hisztiről.

Nem tudom pontosan mi a helyzet, szóval csak így látatlanba ezt tudom tanácsolni.

2011. máj. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Hát ha az anyját választja a saját családja helyett....erre nem is mondok semmit. Inkább legyetek ketten a gyerekkel, mint egy ilyen idegbeteg környezetben, ráadásul erre ha rámegy a házasságotok, az a hangulat sem jó a kicsinek..


Nem értem az ilyen "apákat", az én férjem ha hazajön, rohan a gyerekeihez mert hiányoznak neki :(

2011. máj. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Hát igen én is így képzeltem!!!!! De nem , a mama is csak anyit mond de hát dolgozik....
2011. máj. 9. 11:56
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ó szegény túlhajszolt, sokat dolgozó apuka! Még szerencse, hogy az anyuka egész nap a s..ét vakarja, és pihen! Aki így gondolkodik, az mondja azt is, hogy a gyed segély, mert hát otthon a gyerekkel az nem munka! Apuka legalább a munkahelyen akkor megy wc-re amikor akar, ha úgy gondolja, iszik egy kávét, kicsit beszélget a munkatársakkal. Egy 2 éves gyerekkel az élet nem sétagalopp, és ehhez jön a házimunka, ami természetesen megint anyuka dolga (mert apuka mint tudjuk dolgozik). És akkor még normálisan sem tud beszélni a gyerekével? Inkább a tv-t nézi, mint játszana a saját fiával egy fél órát legalább? Gyönyörű.
2011. máj. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
:( tudom szomor!!!!!!
2011. máj. 9. 13:32
 16/19 A kérdező kommentje:
ú :)
2011. máj. 9. 13:33
 17/19 anonim ***** válasza:
Az! Vannak szar apák. Bocs ezzel nem téged akarlak bántani. Még jó, hogy kiállsz a saját gyerekedért, és nem hagyod, hogy kiabáljon érte. Ha nem érti, élje le anyóssal a életét, és kiabáljanak egymással. Ha nem változik a helyzet te is meg a fiad is rámentek.
2011. máj. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rengeteg választ!!! Ti egyet értetek a gondolkodásommal. Nem úgy mint anyós ,dolgozik, fáradt, ő hozza a pénzt, és ha így folytatjuk szét fogunk menni, igen és joggal beolvastam neki.... azt mondta hogy szemet kell hunyni dolgok felett.... na ne!!!!!! Igen így is meg van a döntésem, mert már a mama sem tud a fiammal se viselkedni se foglalkozni. Köszönöm mégegyszer!!!
2011. máj. 9. 14:12
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le a férjeddel és mond el ezeket röviden, majd kérd meg, hogy menjetek külön lakásba ti hárman. Hagyjátok anyóst egyedül, persze fogtok menni sűrün hozzá, stb, de te külön akarsz élni. Sok minden megoldódna szerintem. Adj a férjednek esélyt még, de mond el világosan, mit vársz el tőle!
2011. máj. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!