Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős kortól tudtatok...

Mennyi idős kortól tudtatok normálisan bevásárolni a gyereketekkel? Tippek, ötletek, praktikák? Most értem haza, de az összes hajam égnek áll.

Figyelt kérdés
Ruhát, élelmiszert, tök mindegy. Az enyémmel egy rémálom minden ilyen kísérlet, (19 hónapos) azonnal mászik ki a kocsiból (önállóan ki tud szállni, bekötni nem tudom, mert nem hagyja), rohan el ész nélkül, mint az őrült, ha elkapom és visszaültetem, visít, ha kiveszem, pakol le mindent és még véletlenül sem hallgat arra, hogy nem szabad. Tudja, de azért sem:) Nektek milyen módszer válik be? Otthon hagyni nem tudom, egy csomó dolgot nem tudok elintézni, csak napközben, úgyhogy az sem megoldás, hogy megvárjuk apát és este megyek. Egyelőre az egyetlen járható útnak az tűnik, hogy beleragasztom a kocsiba és betapasztom a száját:)
2011. júl. 21. 12:49
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek. a tanulság leszűrhető: nincs "csodaszer", kivárásra kell játszani, következetesnek lenni és addig is, amíg eredmény születik, taktikázni a megőrülés ellen:) kitartást minden sorstársnak!:)
2011. júl. 22. 13:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!