Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem járunk játszótérre,...

Nem járunk játszótérre, babaklubba, játszóházba, szerintetek ez akkora gond?

Figyelt kérdés

Amikor ismerősökkel beszélgetünk mind kerek szemekkel néznek rám, amikor mondom, hogy mi nem járunk játszótérre, ugyanis gyűlölöm!

így vagyok a játszóházzal és a babaklubbal is.

Képtelen vagyok elviselni az a légkört.

Az anyukák csoportosan pletykálnak, a gyermekekre alig figyelnek, azok meg néha szinte terrorizálják egymást, nem figyelnek a másikra.

Eleinte jártunk mind a 3 helyen, a mamák még néha elviszik a játszótérre, de max egy kis hinta, de csúszda inkább itthon, ott nem is szereti a lányom.

Képtelen vagyok beilleszkedni ezekbe az ott kialakult anyai "klikkekbe" és arról csevegni kinek mi a gondja.

A lányunknak a kertünkben kisebb játszótere van, itt játszik nálunk néha pár gyermek, illetve majd ha ovis lesz januártól majd kerül gyermekek közé.

Fejlett, okos, értelmes kislány, egyáltalán nem is érzi jól magát ő sem ezeken a helyeken, mert pl volt már olyan, hogy lelökték a csúszdáról, kisfiú felpofozta, mert a lányom puszit akart neki adni, és lopták már el a játékaink is.

Én meg mint írtam nem tudok, és nem is akarok sablonos témákról beszélgetni minden nap..

Más is van így ezzel vagy csak én vagyok ilyen különc?

Az élet bármely más terén elbeszélgetek emberekkel, a munkahelyemen is ugye évekig nap mint nap új arcokkal találkozom(tb ügyintéző vagyok), de nekem ez a mézes-mázas ismerkedések nem mennek..


2011. aug. 26. 13:27
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Én sem hordom a kislányom játszótérre,van a kertünkben egy ,tökéletesen eljátszik benne,van homokozónk,igy nem veszik el a játékait most 3 éves,most kezdi az ovit,kedves aranyos barátkozós kislány,nem irigy pedig nincsen tesója,ha szeretetben és jól neveled a gyereket semmi hátránya nem származik belőle.Én sem szeretném ha valami kis suhanc elvenné a játékát,homokot öntene a fejére stb.És nálunk úgy van nevelve,hogy ne vegye el a másét,de ő sem adja a sajátját.Ennyi,ne zavarjon a dolog.
2011. aug. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Anya1 ***** válasza:

Egyáltalán nem gond,az a gond amikor valaki állandóan es csak oda jar :(

Oviban tanulja meg a lényeget,nem az elfogult anyukák es homokot dobalo tulfeltett kedvencek közt :)

3 éves kor alatt úgysem egymással hanem egymás mellett játszanak.

2013. jún. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!