Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális, hogy ennyire megvise...

Normális, hogy ennyire megviseli a kistesó? Kétségbe vagyok esve!

Figyelt kérdés

Kislányom 3 éves lesz nemsoká, szeptember elején született meg a kistesója. Már a terhességemet is rosszul viselte, persze úgymond fel lett készítve hogy lesz mint lesz, de már akkor látszott hogy lesznek itt bajok. mindig is nagyon anyás és érzékeny volt, ez fokozódott akkor. Mióta megszületett a kicsi, nagyon ki van borulva. Állandóannyekereg, sír, szinte semmit nem bír normáis hangon kérni, mindig viszket, fáj stb valamije...vannak normális periódusai is, de abból van a kevesebb...most épp elaludt mindkettő, de micsoda üvöltés volt előtte. A kicsi szerencsére egy elég nyugodt baba, de azért ha szükségletei vannak, azokat nyomatékosan jelzi, és nyilván mivel ilyen kicsi, elég sok szükséglete van....2-3 óránként szopik, néha (mostanában gyakrabban), nem megy neki az egyedül elalvás, vagy elalszik és 2 perc múlva felébred....abból áll a napom, hogy etetek, altatok, emellett még ugye a házimunka is. szegény nagyra semmi időm szinte. amikor ki tudunk menni akkor jobb, mert akkor a kicsi alszik a babakocsiban, tudok a naggyal kicsit kergetőzni, stb, de mos tebben az időben még azt sem lehet. amennyit tudom szeretgetem, de naghyon nehezen viselem, hogy az időm 90%-ban sírást meg nyüszögést hallgatok.a környezetemben sok ilyen felállás van, 2-3 éves nagy és újszülött, és persze ott is vannak problémák, de nem ilyen mérvűek. nekünk színtiszta nyűglődés szinte az egész napunk. nem is magamat sajnálom, én kibírom, de a nagyot nagyon sajnálom szegényt, látszik rajta hogy szenved.

semmi segítségem nincs, a férjem sokatdolgozik, van hogy hétvégén is.


2011. okt. 24. 14:18
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

ja egyébként kiabálni nem szoktam vele, eddig 1x fordult elő.

és ami nagyon kiakasztó: ha sír a kcisi, vagy csak elkezd hangokat adni (még ha nem is elégedetlenségében), akkor a nagy egyből elkeezdi, hogy menjek oda hzzá, vegyem fel....nem bírja ha sír. és egyből úgy gondolja sírni fog, még ha csak gügyög egyet akkor is. ha meg nem veszem fel, mert nincs baja, akkor sokszor van h belelovallja magát, elkezd nekeregni, majd sírni, majd üvölteni hogy vegyem fel, menjek oda....erre persze a kicsi is rákezdi, és ott állok két üvöltő gyerekkel a megbolondulás szélén.

2011. okt. 27. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!