Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan kezelitek, ha nyilvános...

Hogyan kezelitek, ha nyilvános helyen hisztizik a gyereketek?

Figyelt kérdés
Oltári hisztit vágott le a 2 éves lányom nyilvános helyen, épp sorban álltam a suliban fogadóórán (a kicsit nem tudtam másra bízni és fontos volt bemennem a suliba). Hiába mondtam neki szépen, nyugodtan, hogy ezt nem szabad stb, egyre vörösebb fejjel üvöltött, földhöz vágta magát, már mindenki minket nézett. Annyira kínos volt, hogy nem tudom lenyugtatni a gyereket. Mit kellene ilyenkor tenni?
2011. okt. 26. 18:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Megkínálom tejjel, teával, vízzel. Az esetek felében elfogadja. Ha nem megkérdezem mia baj. Sokszor monja: általában el szeretne menni. Akkor közlöm vele, hogy miért nem lehet. Aztán ilyenekkel rémisztem: ha nem fejezed be jön az bácsi(ált biztonsági őr, vagy aki épp nem figyel, esetleg"cinkos" és kiabálni fog!) Ha semmi se működik: mosolyogva elnézést kérek a körülöttünk állóktól. Közlöm velük, hogy általában nagyon jó kislány, de mostmár nagyon fáradt(és nálunk tényleg akkor vannak kezelhetetlen történések). Ezt mindenki megéti. Ha valaki "segíteni próbál" jelzem, hogy hagyja. Nagyon közreműködők szoktak lenni idegenek is, "partnerré" lesznek.
2012. jan. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
folyt. de van amikor az elég, ha meglepett hangon a figyelmébe ajánlok valamit és arról kérdezek, vagy mondókázni kezdek, megcsikizem stb.
2012. jan. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!