Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerekülés nélkül autóval?

Gyerekülés nélkül autóval?

Figyelt kérdés
Ti elmennétek gyerekülés nélkül 3 éves kisgyerekkel kb 2x 15 perces útra? Úgy,hogy anyuka hátul ülne mellette. Tudom,hogy tilos igy,de dédihez kéne menni húsvétkor,csak igy tudnánk elmenni. Mit tegyek???
2012. ápr. 7. 09:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Én még az utcasarokig se vinném ülés nélkül!
2012. ápr. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
34%
Nem tudsz kölcsönkérni ülést vagy magasítót? Ha nem, akkor én spéci elmennék és a faluban szoktunk is úgy menni.De nem magam mellett, hanem az ölemben.
2012. ápr. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Máskor hogy mentetek a dédihez?

Ha van autótok mindenképpen szerezzetek be egy gyerekülést,most ha lehet kérjetek kölcsön valakitől!

2012. ápr. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nincs autónk,máskor nem mentünk dédihez,ő jött. Vagy busszal v villamossal közlekedtünk. Most a bátyám vinne,mert esőben nem lenne jó villamosozni..
2012. ápr. 7. 09:51
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nem indulnék el.

Egyik ismerősömet pár hónapja állította meg a rendőr. Mondanom se kell, hogy be sem voltak kötve a gyerekkel.

Az anyuka ölében ült a gyerek (6 hónapos volt akkor).

Még egy centivel sem engedték tovább, feljelentést tettek ellenük gondatlanság miatt.

Eljárás van ellenük jelenleg is. A védőnő írásban adta be, hogy ne szakítsák el a gyereket (egyenlőre) a szülőktől.

2012. ápr. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nincs egy szomszéd akitől tudtok ülést kérni?
2012. ápr. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
NEM indulnék el!
2012. ápr. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem indulnék el. Bababoltból lehet kölcsönözni is ülést. Nálunk 500 ft/nap + kaució de azt visszaadják amint visszaviszed az ülést.
2012. ápr. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nem! Attól, hogy anyuka hátul ül mellette, attól még simán megsérülhet egy balesetben! A másik pedig, hogy ha a rendőr megállít, akkor jól meg is büntet...


Kérj kölcsön valakitől egy ülést.

Egyébként mekkora agyerek?

2012. ápr. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nyáron lesz 3 éves,91 cm,14 kg, majd megoldjuk villamossal,én is nagyon féltem,csak a rokonaim mondják,hogy miért nem visszük úgy,régen se volt gyerekülés,mégis vitték autóval ölben ülve a gyereket stb...
2012. ápr. 7. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!