Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerekülés nélkül autóval?

Gyerekülés nélkül autóval?

Figyelt kérdés
Ti elmennétek gyerekülés nélkül 3 éves kisgyerekkel kb 2x 15 perces útra? Úgy,hogy anyuka hátul ülne mellette. Tudom,hogy tilos igy,de dédihez kéne menni húsvétkor,csak igy tudnánk elmenni. Mit tegyek???
2012. ápr. 7. 09:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
te nyugodt szívvel útnak indulnál? Ha bármi történik a felelőtlenség miatt, egy életen át nem bocsájtod meg magadnak! Ha nincs ülés, vagy nem mentek, vagy esőben tömegközlekedtek. 50méter megtétele alatt is történhet baleset, és hiába ülsz mellette, hiäba ül az öledben, baleset esetén máshogy reagál le mindent az ember. A döntés a tiéd és a felelősség főleg!
2012. ápr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
57%
A minimanóban pesten lehet bérelni. Ha eddig el tudott jönni a rokon kocsival akkor most nem tud eljönni? Egyébként egy 3évesnek elég az ülésmagasitó,az meg párszáz ft. Még akár ma is elszaladhattok venni egyet..
2012. ápr. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Ülésmagasitó tudtommal 135 cm-től használható! Kicsit az még odébb van...

Amúgy nem Pesten lakunk...

2012. ápr. 7. 19:17
 14/19 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
A rendőr az egy dolog. De nem véletlenül találták ki ezt. A gyermek érdeke. Amikor én kicsi voltam, anyu ölében utaztam a hátsó ülésen. Apu hirtelen fékezett, hátracsaptam a fejem, anyu nyaka hátrabicsaklott, és eltört a nyakcsigolyája. A mai napig fáj neki, nem tudtak vele mit csinálni. És ez lehetne még rosszabb is.
2012. ápr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Persze, régen sem voltak gyerekülések. És lehet, hogy mi megúsztuk, de sokan meghaltak/súlyos sérüléseket szereztek. Úgy nem szeretem, mikor valaki ezzel a "nekem sem lett bajom" dologgal jönnek...
2012. ápr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Régen negyedannyi autó volt, pici lóerővel normálisabb sofőrökkel.

Most fogpiszkálót alig lehet dugni két autó közé annyi van, nagy százalékuk másodpercek alatt felgyorsul 100km/órára és rengeteg a fiatal tapasztalatlan lüke gyerek sofőr baromi erős autóval valamint nagyképű beképzeld újgazdag "nekem erős és gyors autóm van, nekem mindent szabad" habitussal megáldott idióta.


Ennyit a régen és most összehasonlításaról.

2012. ápr. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
39%

ülésmagasítót 3 éves kortól lehet használni.. 2000 ft-ért már lehet venni.

Igaz, hogy régen nem voltak gyerekülések, de nem volt ennyi autó sem, nem volt ekkora forgalom.

2012. ápr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Utolsónak:ha a gyerek nincs 135 cm(illetve 22 kg alatti a súlya),akkor NEM lehet ülésmagasítót használni!És a 2000 ft-ért kapható ülésmagasítók sz*rt se érnek(ezt a szakértők írják,állítják).
2012. ápr. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!