Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Folyamatos cűgölés kicsi...

Folyamatos cűgölés kicsi gyerekekkel?

Figyelt kérdés
Egy-két hónapos koruk óta hurcolásszák a gyerekeket a szülők. Mit szóltok ehhez?

#kisgyerek #cűgölés
2012. máj. 22. 17:28
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Te beszéltél azokkal a gyerekekkel? Honnan tudod, hogy nem mennek szívesen ide-oda? Ha egész pici koruktól ezt szokták meg, akkor ez számukra a természetes! Úgy ahogy nekem nincs hozzá közöm, úgy neked sincs. Ha te inkább az otthonlétet favorizálod, akkor legyél otthon a gyerekeiddel, más pedig az állandó menést szeretik, ők pedig jönnek-mennek.
2012. máj. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Fontos az állandóság, de ez nem azt jelenti, amire te valószínűleg gondolsz erről. Egy kisgyereknek az az állandóság, ha mondjuk minden este fürdés van, aztán kaja és alvás, vagy van egy takaró, vagy plüss ami mindig vele van, de a legnagyobb állandóság, ha a szülei vele vannak :), nem pedig az ha folyton otthon ül.
2012. máj. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

És azt honnan veszed, hogy nyűgösködik amikor nem otthon vannak?

Ha magunkból indulok ki, az én fiaim nagyon örülnek ha megyünk. Sőt sokszor kérik aludjunk ott. Lényeg, hogy mit is ott legyünk, persze elmehetünk mellőlük, de velünk utazik, erre akartam célozni, és akkor legyen ott a macija, a saját takarója és ennyi.

2012. máj. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
12,52-es! Itt elvileg senkinek, semmihez nincs köze /szerinted/. Valaki feltesz egy kérdést és elindul az eszmecsere. Különös módon értelmezed a kérdés feltevéseket. Ennyi erővel minek szólsz hozzá? Inkább légy csendben!
2012. máj. 23. 14:09
 25/33 anonim ***** válasza:
69%
Nem hinném, hogy megmondhatod nekem, hogy mikor legyek csendben. Válaszoltam a kérdésedre, ennyi.
2012. máj. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
77%
Ki az aki előírja, hogy egy család mennyit utazhat pici gyerekkel? Még jó hogy nem tartunk itt! Gyámhivatalt nem értesítetted véletlenül, hogy nem tesz jót a gyerekeknek? Talán el kéne fogadni, hogy mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja.
2012. máj. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem a nyugodt leki élethez hozzátartozik a nyugalom, az otthon biztonsága. A utazás mindig stresszel jár, még a gyerekek számára is."

Ha a gyerek ahhoz szokik hozzá, hogy sokat utaznak, akkor neki ez lesz a természetes, és inkább attól érezné rosszabbul magát, ha otthon kéne folyton ülnie.

Egyébként miért vagy így felháborodva? Nem verik, nem bántják, nem hagyják hetekre másra pici babát, nem adnak pörköltek az újszülöttnek (legalábbis nem írtad), csak sokat utaznak. De egyébként nekem van olyan ismerősöm, aki kicsi korától sokat utazott, sokat költöztek, egy csomó országban is voltak. Most, felnőttként pedig nem tud mit kezdeni magával, ha sokat otthon kell lennie. Ő attól nyugtalan, ha nem utazhat...

2012. máj. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek ne légy ennyire befásult.Jöhet a lepont,de ez a véleményem.

Az állandóság alatt azt értik,hogy reggel pl.7-kor egyen,aztán játszon,este pl.7-kor fürdés,utána vacsi,játék és alvás.Azt értik,hogy ez legyen meg minden nap,bárhol is vannak és hidd el ez így is van!!!Ez a fontos,nem az,h a bejelentett állandó lakcímén aludjon el.Egy sokat utazó család tapasztalata.2 évesemmel már kamionba is aludtunk :) és irtóra élvezte :) !

2012. máj. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

Állandóság még: anya ne legyen minden hónapban másik fickóval, ne írassák át a gyereket félévente úgy oviba, új orvoshoz stb.

Szerintem a kérdezőnek egyszerűen az fáj, hogy nem vagyunk egyformák. Ki így éli az életét, ki úgy. Lehet ezért utálni egymást, persze, ha jól esik, de ezzel csak magadnak ártasz, nem a másiknak!

2012. máj. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Nem akarok ártani sem másnak, sem magamnak. Csak egy ősi mondáshoz nyúlnék vissza, ami így hangzik: "Mindenhol jó, de legjobb otthon". Nem hinném, hogy bárki is másképp gondolná. Van olyan pszichológus, aki bizony velem ért egyet, pedig neki is van gyereke.
2012. máj. 25. 21:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!