Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Folyamatos cűgölés kicsi...

Folyamatos cűgölés kicsi gyerekekkel?

Figyelt kérdés
Egy-két hónapos koruk óta hurcolásszák a gyerekeket a szülők. Mit szóltok ehhez?

#kisgyerek #cűgölés
2012. máj. 22. 17:28
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szoktam mondani, hogy egy gyerek ott van otthon ahol a szülei vannak (éppen) :) Értelmezés kérdése :)
2012. máj. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, miért nem fogadod e, hogy más másképp csinálja? Tényleg nem vészes dolog, nem lesznek ettől lelki betegek a gyerekek. Ennél sokkal nagyobb hibákat követnek el a szülők a gyereknevelésben (bár ez nem is hiba).

A pici babának tök mindegy, hogy hol van, csak ott legyenek a szülei (főleg az anyukája) és hogy ki legyenek elégítve az igényei. És pl. ha azt az ágyneműt kapja idegen helyen, amit otthon is, az már az otthonra is emlékezteti.

Aztán ahogy nagyobb lesz, ehhez szokik hozzá. És igen, a legjobb otthon, de ez nem azt jelenti, hogy máshol nem lehet jó.

Mi is sokat utazunk, és igen, a legjobb otthon, ezért mikor hazaérünk, akkor mindenki nagyon boldog, jó érzés, de azt sem bánják a gyerekek, amikor elmegyünk.

2012. máj. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

Légyszi idézzél már attól a pszichológustól, aki szerint az utazás káros, vagy lineljél tőle!

A mindeneütt jó, de legjobb otthon mondásnak az első felét is értelmezd, plusz ha mindig otthon vag, sose fogod megtudni, milyen máshol.


Mi is megyünk holnap a tesómékhoz névnapot tartani, megkérjem őket, hogy inkább ők jöjjenek ide, hogy az ő gyerekekük szenvedje el azt a szörnyű stresszt, ne az enyém? Ma meg villamoson voltam a lányommal, helyrehozhatom még a pszichés sérüléseit?!

2012. máj. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!