Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek a gyermeke anya haját...

Akinek a gyermeke anya haját pödörve-fogva aludt el, hogyan tudta leszoktatni róla? Kétségbe vagyok esve

Figyelt kérdés

én rontottam el tudom...ha anno tudtam volna...2éves2hós

csak ugy alszik el (du-este egyaránt) ha a hajam pödri-fogja-turja.éjjel is 1-2x kel, akkor is mennem kell adni a hajat...mindig mondja h anya haját kérem. van egy 5hós kistesó, igy nem olyan 1xű ezt mindig kivitelezni...imádja az apját, de ha éjjel ő megy be mert pont szoptatok v akármi, akkor üvölt-sír kiabál h anya, amig oda nem megyek, ha kell fél órán át...mamával ha nála van semmi baj, neki van haja...:S

mi tévő legyek??probáltam már 100x megbezsélni vele, hisz már okos "nagyfiú" de semmit nem ér. ha mondom h simizem, vagy fogja a kezem, visít h hajamat kérem...tanácstalan vagyok...:((ja s h mikor sikerült, milyen idősen, hogyan, mennyi idő alatt.


2012. júl. 21. 21:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én is tudom miről beszélsz...a lányom a mellbimbómat csavargatja,simogatja és pöcögteti. :( Már 2éves,de nem tudom leszoktatni sehogy,ő is csak visít egész éjjel ha nem engedem neki,mert már annyira fáj nekem.
2012. júl. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

eredmény 0! mivel a fiam végignézte a kopasztást, este mondtam neki h nincs anyának haja, levágta a fordász néni.3/4orán keresztül sirt, már a kimerültségtől ugy hüppögött és hörgött kb, a kicsit is felsirta ugyh oda adtam neki végül megfogta és fél perc s már aludt...:(((

amugy nem lett rossz,tejes átalakulás hosszuból-rövid,szőkéből-barna:)) a kis 5hósom mikor fölé hajoltam lebiggyesztette a száját és elsirta magát, mikot megszolaltam láttam a kis pofiján h teszi össze a dolgokat, aztán már vigyorgott is:))tudni kell délelött kapott oltást,igy eleve nyünye volt kicsit, azt hitte h egy idegen néni megint őt akarja bántani biztos:))na mondom ennyire csak nem csufos a végeredmény.:)) amugy mindenkinek bejön,csak még elég furi:) viszont célt nem ért..pedig tényleg csak a tetjén kb 5cm, oldalt-hátul rövidebb,s ez is elég h beleturjon...kopasz azért csak nem lehetek...:S :D

2012. júl. 27. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!