Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt olyan akinek abszolut...

Van itt olyan akinek abszolut nincs semmi segitsége, se nagymama senki? már lassan megörülök egésznap egyedül a gyerekkel, néha a párom mikor itthon van

Figyelt kérdés
se orvost semmit nem nagyon tudok elintézni.senki sem segit,nagymama nem él,csak az eggyik,ö cseszik ránk,1 évbe egyszer lássuk.mit tegyek,lassan megörülök,se fozni,se takaritani sem magammal foglalkozni nincs idöm.2,5 éves a fiam.ja és rám van ragadva egésznap

2012. júl. 26. 21:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem sincs semmi segitsegem,kulfoldon elunk. Ferjem reggel 6-kor elmegy itthonrol es este 8-9 korul er haza.

3 eves a fiam es 31 hetes terhes vagyok. Sokszor gondolkodok azon,hogy total megorultem,hogy bevallaltam a masodik babat is :)

Raadasul itt kulfoldon csak 4 eves koruktol mennek oviba a gyerekek, meg egy evet elszorakoztat majd itthon. Most probalok valami helyet keresni ahova legalabb hetente ketszer eljarhatna gyerekek koze de sajnos nagyon draga. A masik,hogy csak egy autonk van amit a ferjem hasznal, hogy viszem el a nagyot ha meglesz a kicsi?

Nagyon jo lenne neha egyedul vagy kettesbe a ferjemmel kimozdulni.

Most par napja nagyon nehez napjaink voltak, a fiam teljesen megkergult en meg estere teljesen kikeszulok idegileg meg fizikailag meg mindenhogy :)

2012. júl. 28. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!