Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek mikortol, egeszseg...

Szerintetek mikortol, egeszseges, bolcsodebe adni a kisgyereket?

Figyelt kérdés
2012. aug. 19. 09:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
72%
Én már 2 évesen beadtam, mert muszáj volt vissza mennem dolgozni. De szerintem 3 éves koráig az anyja mellett a helye. Nagyon megszenvedtük a bölcsi első fél évét,nehezen szokott be, sokat sírt.
2012. aug. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
2 éves kor alatt semmiképp sem adnám.Az felett már szerintem mehet.De nem hinném,hogy a bölcsis gyerekek bármiben is le lennének maradva,sőt.Akiket ismerek,mindnek jót tett a bölcsi.Azt sem hinném,hogy az anyukák minden esetben csak "le akarják passzolni" a gyereket,hiszen a 2 éves fiaim alig várják,hogy mehessenek.Azt gondolom,eljön az az idő(persze minden gyereknél máskor)amikor már szeretnének "társaságibb" életet élni,kevés nekik az anyu egész nap.
2012. aug. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
16%
Ezért jó a gyakorikerdesek.hu, mert itt mindenki jobban tud mindent a szakembereknél. És igen, általában itt már mindenkinek zseni a gyereke, aki már 2 évesen 50 verset tud fejből stb.stb. Attól, hogy a gyereked tud fejből egy verset, az semmit nem jelent,csak annyit hogy jó a memóriája. Nem kell egyetért érteni azzal amit írtam, én elhiszem nekik, amit mondanak és ehhez is fogom tartani magam. Csak leírtam azt, amit 25-30 éve gyerekekkel foglalkozó emberek gondolnak a témáról.De mindegy :ne szólj szám, nem fáj fejem. Az meg egészen más, hogyha valaki magára ismer e tükörben és rögtön támadással védekezik.:P
2012. aug. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
én fiaimat 2 évesen illetve 1 évesen adtam be vissza kelet menyek dolgozni ,kislányom másfél évesen ment bölcsibe ,szeret ve3lem lenni ,de bölcsibe is elvan.
2012. aug. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!