Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nektek mennyit és mit segít...

Nektek mennyit és mit segít otthon férjetek/párotok?

Figyelt kérdés
2012. szept. 21. 22:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha itthon van, akkor a 3 éves fiunkkal van. Ez nekem nagyon megfelel, mert én szeretek egy kicsit egyedül dolgozgatni. Bármiben segítene, ha megkérném, de maximum a porszívózásra szoktam megkérni, mert azt a fiunk imádja, így együtt porszívóznak.
2012. szept. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Amennyit tud a munkája mellett. Ha kell bevásárol, postára megy, porszívózik, tereget, főz. Ezeket eddig legtöbbször megcsináltam én, mert itthon voltam, csak végső esetben kértem a segítségét. Most beszoktatom a fiamat a bölcsibe. Ő műszakban dolgozik, ha délutános, délelőtt itthon van, szívesen megcsinál ilyen dogokat, hogy délután, nekem már csak a fiunkkal kelljen törődnöm.
2012. szept. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Szerintem az a jó, hanem "segít" a másik, hanem együtt, vagy megosztásban zajlik a házimunka.


Én mosok (géppel), teregetek, mosogatok (kézzel), mosogatógépet ki/be pakolok, port törlök, porszívózok. Ugyanezeket megcsinálja a párom is, hiszen ugyanannyi kezünk és labunk van hozzá. A virágokat ráhagyom, azt max. locsolom. A főzésben az előkészítésben segítek ha kell. A technikai dolgokat javarészt én intézem.


Mondom mindezt 34/F-ként; úgy, hogy 5 éve élünk együtt.

2012. szept. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mindent egymagam csinálok-mint sokezren, akik egyedűl élnek. Deni
2012. szept. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Én nagyon szerencsésnek érzem magam ilyen szempontból. Nekem a párom rengeteget segít, imád például főzni és jól is főz, és utána rendet is tesz maga után. Alapból is rendszerető, ezért nem kell folyton ö utána pakolnom. A saját ruháit is kimossa, az enyémeket csak azért nem mert azt inkább jobb szeretem én szétválogatni és gépbe tenni. Boltba járni nem szeret, de valamit nekem is csinálnom kell, így a bevásárlás rám marad.
2012. szept. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Zoey28 válasza:
nos,nem túl sokat :) nagy unszolásra néha felporszívózik és ennyi.
2012. okt. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nekem változó, hogy mit és mennyit segít. Elég sok mindent magamra vállalok, de pl. a kertet szinte ő egyedül gondozza. Persze van, hogy néha besegítek neki, ha nincs más dolgom, vagy nincs máshoz kedvem.


Ő leginkább porszívózni, mosogatni és főzni szokott, és ez nekem nagy segítség, mert ezeket nem kedvelem. Amúgy sok mindent magamra vállalok, de azt elvárom, hogy amikor kell, segítsen, mert én is segítek neki, ha úgy jön ki. Néha ugyan kicsit noszogatni kell, de azért előbb-utóbb megcsinálja.

2012. okt. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!