Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jó anyának tartod magad?

Jó anyának tartod magad?

Figyelt kérdés
Miért igen, vagy épp miért nem? Min szeretnél változtatni? Hány gyermeked van és mennyi idősek?
2013. jan. 24. 20:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
nem tartom magam tokeletes anyanak,szerintem olyan nem letezik.Megprobalok mindent a leheto legjobban csinalni,persze sokszor kiderul hogy pont nem azzal csinalok jot amivel en ugy gondolom:)utolag vilagossa valik.Alapbol tobb turelem kellene,es kicsit kovetkezetesebb szeretnek lenni.egy biztos ,imadom a gyerekeimet(6eves,8 honapos fiuk)barmire kepes lennek ertuk,es szandekosan sosem tennek rosszat nekik.nem varom el hogy barki minositsen,eleg ha latom,hogy a gyerekeknek eleg vagyok:)
2013. jan. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is türelem kéne, főleg most, mikor a fiamnak egy perc nyugta sincs, nem is értem , hogy bírja, hogy állandóan mozgásban van.Viszont a párom tegnap este azt mondta, hogy jó anyja vagyok a fiunknak :) ne tudjátok meg mennyire jól esett a lelkemnek.
2013. jan. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen és nem. A nagy 6 éveshez több türelem kéne, több idő. A kicsi még csak 7 hónapos, az ő igényeit maximálisan ki tudom elégíteni.

Sajnos a kicsi nagyon anyás, 24-ből 24 órát lefoglal, teljesen lefáradok, mire a nagy hazaér, és míg a kicsitől könnyebben elfogadom a cirkuszt, a nagy több elvárásnak kell megfeleljen. Korából adódóan hamar felkapom a vizet a nyávogáson, vagy amikor nem tud felöltözni, dacol, felesel.. Igyekszem jobb, türelmesebb lenni vele, és látom is a fejlődést magamon. Csak egy kimerítő nap után olyan jó lenne a folyamatos könyörgés helyett inkább egy kis csend.

Viszont épp a napokban történt valami, ami bebizonyította, hogy ennek ellenére nagyon jó a kapcsolatunk. Olyan titkot bízott rám, amit más gyerek nem mondott el a szüleinek, és tudta, hogy a felnőtteknek nem szabad tudniuk róla.

Imádom őket, és remélem sikerül olyanná válnom, mint amilyennek Ők látnak.

2013. jan. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Kos a jegyem. Alapból "idegesebb" természetu, onfejubb vagyok. Sokszor elszakad a cérna és kiabálok vele.
2013. jan. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
na ez a kérdés most pont telibe talált!Szörnyű anyának tartom magam mostanában.Azon vergődök,hogy miért is nem tudok annyira higgadt és türelmes lenni,mint szeretném?Két fiam van közel a 3.szülinapjukhoz.Szinte minden nap kihoznak a sodromból,én meg üvöltözök velük.Nehéz esetek,de tudom az én hozzáállásommal van baj.Csak hát,bármennyire imádom is őket..annyira fáradt vagyok...-egyszóval,nem,nem vagyok jó anyjuk.
2013. jan. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Tudjátok mit?Nagyon szomorú vagyok,hogy ennyien nem tartják magukat jó anyának.Hol az önbizalom?

Szerintetek egy rossz anya elismerné a hibáit?Szerintem nagyon szigorúak vagytok magatokkal és állítom,hogy a gyerekek imádnak benneteket és tök elégedettek.A legtöbbünk gyereke dackorszakban van.Mit várnánk?Kötél idegeket?

Ugyan már...nemrég az egyik ismerősöm azt mondta nekem,amikor hasonlóan "szaranya vagyok" periódusban voltam,hogy pont jó az és bővel elég, ha nem "jó anya" vagyok,hanem "csak" ELÉG JÓ ANYA.És abszolút igaza van.


Én elég jó anya vagyok.3 éves dackorszakban lévő, egyke, alig alvó , bak jegyű kisfiam van.:)

2013. jan. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!