Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Eltanácsolhatják a bölcsiből...

Eltanácsolhatják a bölcsiből azért mert asztmás? Tényleg?

Figyelt kérdés

nemrég derült ki a 2,5 éves fiamnál hogy asztmás.Bölcsibe jár,van egy állandó esti gyógyszere,meg a ventolint 3x kell fújni neki naponta,ha fulladna akkor nyilván többször.

A délutáni/déli fújás ugye a bölcsibe esik,tehát mondtam a gondozónőnek hogy mi van,kiderült hogy a fiam asztmás..stb,és hogy a délutáni fújást hogy tudnánk megoldani.Mondta hogy ó,ezen ne aggódjak,hát majd ő befújja neki.Úgyhogy nem is volt ebből gond,már 2 hete igy megy,ő fújja be neki.Aztán pár napja volt egy kisebb "szülői" a bölcsibe,de csak a 2 gondozónő meg pár szülő volt ott,és véletlen szóba került ugye a fiam hogy asztmás..stb,és akkor mondta ez a gondozónő,akit egyébként nagyon szeretünk,meg a fiam is,hogy nem is járhatna a fiam igy a bölcsibe hogy asztmás,csak nem akart feleslegesen idegesiteni,meg ők nem adhatnának be gyógyszert a fiamnak,de aláirattak vele egy papirt,hogy ő saját felelősségre befújja a fiamnak a ventolint.

Én alig hittem a fülemnek,tényleg van ilyen,létezik hogy emiatt csak úgy eltanácsolnák??Természetesen nem győztem köszönetet mondani a gondozónőnek azért hogy ezt igy elvállalta....de még mindig alig hiszem el hogy ha ő nem vállalja el,most a fiam nem járhatna bölcsibe...

Ti hallottatok ilyet?Vagy csak nekem új ez,és "háborodok" feleslegesen?

Egyébként nem olyan durva az asztmája,nincsenek rohamai,csak köhögött nagyon,sokszor hányásig,de mióta szedi ezeket a gyógyszereket,semmi nincs szerencsére.


2013. ápr. 6. 21:02
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

köszi,nem baj,majd utánanézek.

Az oké hogy beteg,lázas gyereket be sem lehet vinni,vagy ha ott lázasodik be azonnal haza kell hozni,de ez egy tartós betegség,ami miatt nem lehet ilyen megkülönböztetés!Én ezt nem hiszem el hogy akinek a gyermeke(kicsi) asztmás,az nem járhat bölcsibe vagy oviba.

2013. ápr. 6. 21:44
 12/12 anonim ***** válasza:
bocs az offért, ezen teljesen le vagyok taglózva. az enyém herpesz gyógyszert kap hat hónapon keresztül, ha újra előjön, akkor a bölcsiben is majd kellene adni neki. ha emiatt eltanácsolják, az tragédia lesz... :( kérlek,ha valami fejlemény van, írj.
2013. ápr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!