Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Én lettem volna a bunkó?

Én lettem volna a bunkó?

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok, hogy nem teljesen a témába vágó a kérdés. Nagyon kiakadtam, és még mindig ezen dühöngök. A mai nap történt.... elmentem a kisfiammal az egyik boltba, anyukámnak cigit venni. Be is álltunk babakocsival a hatalmas sor végére, majd egyszercsak jött egy új pénztáros és nyitottak új kasszát. Persze én elkezdtem a babakocsival sietni, hiszen nem vásároltunk semmit, nomeg a tömegben féltem, nehogy elkapjon megint valamit a kisfiam. Szóval már átmentem a másik sorba mire az előző sorban előttem álló két "nagyon kedves" hölgyemény átlépett a babakocsim elején (mondanom sem kell hogy sokkal több dolgot is vásároltak), hogy mit képzelek én, hogy furakszok a babakocsival, hiszen ők már előttem ott voltak... mikor mondtam hogy gyerekkel vagyok és a babakocsit lépték át... akkor erre közölte a nagyszájú hölgyemény hogy ja ők is. Csakhát az a gyerek kint levegőzött a nagymamával vagy nem tudom milyen hozzátartozóval, még az enyém bent volt velem a sorban. Nagyon ki vagyok akadva, azért bánt ennyire, mert úgy érzem nem volt igazuk, én meg szokás szerint nem tudtam magam megvédeni :( Csak ki kellett írnom magamból.... Vagy szerintetek ez így rendben van?
2013. ápr. 18. 21:03
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
60%
nem értem a gondod, elötted voltak és elötted akartak fizetni.
2013. ápr. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:

Ja akkor miért nem engedték előre azokat akik őelőttük is álltak ezen az alapon!

Mint mondom új kasszát nyitottak.... én beálltam ők meg fogták magukat és átléptek a babakocsin. Szerinted ez így rendben van, nem mondod komolyan?

2013. ápr. 18. 21:10
 3/40 anonim ***** válasza:
88%
nem volt szép, de azért mert gyerekkocsival vagy, sajnos nem fognak mindig előre engedni, segíteni fel-vagy leszállni, arrébbmenni a járdán. nekem ez a tapasztalatom. nem is várom el az emberektől, de ha valaki megteszi, majd leesik a fejem, úgy megköszönöm neki.
2013. ápr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
50%
gondolom, nem rugtak bele a gyerekbe, nem ütötték meg. Nálam ez természetes, hoygha új kassza nyílik és az elöttem állók is átmennek magam elé engedem őket.
2013. ápr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondtam hogy engedjenek előre, de ne is előzzenek meg!
2013. ápr. 18. 21:13
 6/40 anonim ***** válasza:
42%
nem megelőztek, hiszen elötted voltak a másik sorban is.
2013. ápr. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
4-es köszi nyilván akkor én vagyok a bunkó, de engem még soha senki nem engedett előre azért mert az előző sorban előtte álltam.
2013. ápr. 18. 21:15
 8/40 anonim ***** válasza:
84%

Én is észrevettem már, hogy az üzletekben az aki kapja, marja elv uralkodik. Engem nem így neveltek, így inkább várok türelmesen a sorban, nem szoktam az ilyen rárepülésekben részt venni.

De, és bocsánat az offért: ha félted a kisfiadat, hogy az ilyen közegben elkap valamit, akkor nem kéne csak azért magaddal vinni, hogy anyukádnak cigit vegyél. Gondolom anyukád máshogy is hozzájut a bűzrúdjaihoz, nem kell ahhoz egy gyerek asszisztálása.

2013. ápr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
49%

Amikor új kasszát nyitnak, az lesz az első, aki hamarabb odaér, nem az, aki a régebbi kasszáknál előbbre állt a sorban. Most ha két kassza lett volna nyitva és egy harmadikat nyitottak volna, a másik kettő elől átmenők ugyan hogy döntötték volna el a sorrendet? Na meg akkor mindenki várja ki, hogy hátha az előtte, meg az előtte, meg az előtte álló is át akar menni?

Az első válaszoló szerintem nem gondolta komolyan, vagy félreértette a kérdést.

Neked volt igazad, valami igazi paraszt nőkbe sikerült belebotlanod, sajnos. Ilyenkor nem sokat lehet tenni, ha nem akar az ember cirkuszolni nagy nyilvánosság előtt. :(

2013. ápr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

Igen, csak megkért hogy hozzunk Neki, mivel amúgyis sétálni mentünk a városba. :(((

Kösz mindenkinek!

2013. ápr. 18. 21:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!