Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Én lettem volna a bunkó?

Én lettem volna a bunkó?

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok, hogy nem teljesen a témába vágó a kérdés. Nagyon kiakadtam, és még mindig ezen dühöngök. A mai nap történt.... elmentem a kisfiammal az egyik boltba, anyukámnak cigit venni. Be is álltunk babakocsival a hatalmas sor végére, majd egyszercsak jött egy új pénztáros és nyitottak új kasszát. Persze én elkezdtem a babakocsival sietni, hiszen nem vásároltunk semmit, nomeg a tömegben féltem, nehogy elkapjon megint valamit a kisfiam. Szóval már átmentem a másik sorba mire az előző sorban előttem álló két "nagyon kedves" hölgyemény átlépett a babakocsim elején (mondanom sem kell hogy sokkal több dolgot is vásároltak), hogy mit képzelek én, hogy furakszok a babakocsival, hiszen ők már előttem ott voltak... mikor mondtam hogy gyerekkel vagyok és a babakocsit lépték át... akkor erre közölte a nagyszájú hölgyemény hogy ja ők is. Csakhát az a gyerek kint levegőzött a nagymamával vagy nem tudom milyen hozzátartozóval, még az enyém bent volt velem a sorban. Nagyon ki vagyok akadva, azért bánt ennyire, mert úgy érzem nem volt igazuk, én meg szokás szerint nem tudtam magam megvédeni :( Csak ki kellett írnom magamból.... Vagy szerintetek ez így rendben van?
2013. ápr. 18. 21:03
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
70%
de teljesen komolyan gondoltam. Attól, hogy babakocsival van valaki még nem lesz előrébb való.
2013. ápr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
9-es de jó hogy írsz, már kezdtem azt hinni hogy én vagyok a bunkó. Azon vagyok még most is kiakadva, hogy nem tudom ilyen helyzetekben megvédeni magam. Utólag már tudom persze hogy mit kellett volna mondani, dehát akkor már késő. Még most is gyomoridegem van.
2013. ápr. 18. 21:20
 13/40 A kérdező kommentje:
6-os pontosan a MÁSIK sorban voltak előttem! Ott nem is álltam eléjük, nem is akartam. Sőt, sehol nem álltam eléjük!
2013. ápr. 18. 21:22
 14/40 anonim ***** válasza:
75%
Azért nem vagy kispájás, hogy egy sorrend miatt félnapig remegsz az idegtől.
2013. ápr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
Azért Te sem vagy az, hogy belémkötsz ahol csak tudsz....
2013. ápr. 18. 21:24
 16/40 anonim ***** válasza:
75%

Én soha nem furakodnék be senki elé a sorba, ha már beállt a pénztárhoz, teljesen mindegy, hogy az előző kasszánál előttem volt, vagy mögöttem. Most azért, hogy valaki előttem vesz meg egy csomag cigit, nem csapnék le ilyen hisztit, mint a kérdésben szereplő "hölgyek". Mit várjon addig, amíg én filózgatok, hogy átmenjek a másik pénztárhoz, vagy ne? Ne már! :D Ha valaki hamarabb odaért, hát menjen.

Ráadásul ha átmegy valaki a másik pénztárhoz, lehet, hogy még mondjuk két új vásárló mögé áll, mire én aki előtte álltam, szintén átcammogok. Akkor engedjen már nemcsak magam, hanem a többiek elé is? Ugyan! Az ilyen felesleges udvariasságok csak kavarodást okoznak. Pár percről van szó különben, semmi nem tudna rávenni, hogy ilyenért hisztizzek valakivel.

2013. ápr. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Valahogy most ez nyugtat kicsit, hogy azért vannak akik velem értenek egyet. Lehet hogy nem normális dolog, hogy ennyire foglalkoztat még mindig egyébként, de én sajnos mindig is ilyen voltam. Gyűlölöm a konfliktust, főleg ha igazságtalan és megalázó.... és ezen képes vagyok fél napot is rágódni :(
2013. ápr. 18. 21:33
 18/40 anonim ***** válasza:
89%
Egy új pénztárban aki hamarabb ér oda az fizet.Bunkóság volt,hogy a másik két csaj megelőzött,de attól,hogy babakocsival vagy még nem élvezel előnyt.Ez olyan,mint hogy a terhes nőknek sem adják át mindig a helyet.Illendő,de nem kötelező.Ez van.
2013. ápr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:
Nem élvezek előnyt, de szerintem ettől még nagyobb tahóság amit csináltak. Én így gondolom......
2013. ápr. 18. 21:38
 20/40 anonim ***** válasza:
63%
Itt nálunk ha uj kasszát nyitnak, akkor nincs tolakodas, pont ugyanabban a sorrendben állnak át az emberek az uj kasszához, ahogy az előzőben voltak. Tehat itt bizony te számítanal bunkonak....
2013. ápr. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!