Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » S. O. S. Ilyen esetben van...

S. O. S. Ilyen esetben van jogunk beleszólni? Vagy mit tehetnénk?

Figyelt kérdés
Sógornőm teljesen meghülyült, rabja lett ezeknek az ezoterikus, meg gyógynövényes gyógymódoknak. A kislányuk nagyon felfázott, és nem hajlandó neki gyógyszert adni. 3 napja fekszik otthon 39-40 fokos lázzal, és már sikít akkor is, ha csak a pisilés szóba jön. Véreset pisil a saját elmondása alapján, és nagyon fáj is neki. Közbeléphetünk ilyen esetben? Vagy mit kéne tennünk, mit szabad ilyenkor tenni?
2013. ápr. 22. 15:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
58%
Én nem ítélek el senkit semmiért , de ez egy gyerek élete beteg a gyerek akkor az anyuka ne a hülye csoda szereivel iylenekkel foglalkozzon , ha nem azzal hogy a gyerek beteg és gyógyszer kell adni . Én kihivnám a mentőket mivel amiket elmondtál , elég komoly baja lehet és akkor kötelező elvinni a gyereket !
2013. ápr. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy lehet ilyen elvakult :(. én is szeretem az ilyen gyógynövényes cuccokat, fogzásnál egyenesen esküszöm egy homepátiás szerre, de ha beteg és nem javul mindenképp gyógyszer. szegény kislány :(. remélem tudsz tenni valamit, mindenképp írd le mi történt vele!
2013. ápr. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
A mentők lehet a megoldás. Szerintem annak a szegény gyereknek nagy valószínűséggel már kórház kell, ha ennyire "elhanyagolták" a betegségét...
2013. ápr. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Védőnő, esetleg mentőt is hívhatsz hozzá. Jobbulást szegénynek! Írd meg légyszi, mi lett vele!Elhiszem, hogy jók a homeós, gyógynövényes cuccok, de egy idő után Kell a gyógyszer!
2013. ápr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Babeli Zurzavar ***** válasza:
szolj a vedononek, O meg egy ad hoc latogatas soran vegye eszre hogy valami nem ok...
2013. ápr. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Orvost kell hívni hozzá kérdés nélkül, be fogja engedni, majd ő meggyőzi a gyógyszerről. Ird meg, hogy van szegény!
2013. ápr. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Tegnap jól összevesztem a bátyámmal, de azt azért sikerült elérnem, hogy bevigye az ügyeletre a kislányt. Kapott antibiotikumot, mára a láza már lement, úgyhogy jó úton halad a dolog. :) :)

Viszont most én vagyok a szemét... de nem érdekel, ennyi elfér a hátamon. Sógornőm nem áll velem többet szóba, ezt is közölte, meg a bátyám adja a kislánynak a gyógyszert, mert a sógornőm arra sem hajlandó, most duzzog. Mindegy, az a lényeg, hogy a bátyámat sikerült meggyőzni, és a kislány gyógyul. Viszont várhatóan nagy családi hercehurca lesz még ebből, de ez van sajnos. :(

2013. ápr. 23. 11:30
 18/21 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy jobban van! A sógornőddel meg ne foglalkozz.... Jól döntöttél!
2013. ápr. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 zabmester ***** válasza:
100%
Ezek után még rád haragszik? Miközben szemmel látható, hogy az ő kuruzslása hatására nem javult a gyerek állapota, ellenben mióta kapja a gyógyszerét, azóta jobban van? Jó, persze, nyilván fáj beismerni, hogy tévedett, és kényelmesebb rád megsértődni. De ha valami maradandó baja lett volna a kislánynak, akkor mindenkit, aki tudott a helyzetről, felelősségre lehetne vonni segítségnyújtás elmulasztásáért. Első sorban a kedves szülőket, de akár másokat is.
2013. ápr. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
emberek... hát hitetetlen buta a sógornőd. nagyon örülök neki hogy a sarkadra álltál és legalább te kiálltál a kislányért ha az anyja nem is. mi az hogy a bátyád adja a gyógyszert mert a sógornőd duzzog? nem adja be a gyógyszert mert meg van sértődve? 2 nagy pofon kéne neki a többit már nem is mondom. le a kalappal előtted kérdező örülök hogy léptél.
2013. ápr. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!