Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » S. O. S. Ilyen esetben van...

S. O. S. Ilyen esetben van jogunk beleszólni? Vagy mit tehetnénk?

Figyelt kérdés
Sógornőm teljesen meghülyült, rabja lett ezeknek az ezoterikus, meg gyógynövényes gyógymódoknak. A kislányuk nagyon felfázott, és nem hajlandó neki gyógyszert adni. 3 napja fekszik otthon 39-40 fokos lázzal, és már sikít akkor is, ha csak a pisilés szóba jön. Véreset pisil a saját elmondása alapján, és nagyon fáj is neki. Közbeléphetünk ilyen esetben? Vagy mit kéne tennünk, mit szabad ilyenkor tenni?
2013. ápr. 22. 15:25
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

A sógornőm szerint meggyógyult volna a gyógynövényes borogatástól, meg amiket még csinált vele eddig is. És miattam most mindenféle szeméttel (gyógyszerek) tömtük tele a szervezetét.

Alapvetően nincs semmi rossz a gyógynövényekben, meg a természetes, homeopátiás (bár szerinte a homeopátia sem a legjobb) kezelésben, csak azért nem szabad túlzásba esni.

Lehetek őszinte? Én is baromira jól érzem most magam, hogy a sarkamra álltam, akkor is, ha tudom, hogy ebből még lesz pár kör veszekedés a családban. Örülök, mert legalább a tesóm már mondja, hogy tényleg jobban van a kislány, és igazam volt. Köszönöm, hogy adtatok egy lökést így virtuálisan, hogy merjek szólni. :) Köszönöm!

2013. ápr. 23. 18:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!