Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megy a gyereked nyáron oviba,...

Megy a gyereked nyáron oviba, ha te otthon vagy?

Figyelt kérdés
Szabin vagyok a nyáron (összegyűlt gyese szabi), és közölték, hogy a gyerekek nem szeretik az összevont csoportokat, talán jobb lenne, ha nem menne, az óvónőknek is ki kell adni a szabikat stb. Nem értem, eleve lesz 6 hét bezárás, akkor úgysem megy, de most egész iskolai szünet alatt legyen otthon velem? Én nem érek rá egész nap szórakoztatni, ok, elmegyünk minden nap játszózni, de többnyire unatkozna, míg főzök-takarítok. Mit gondoltok?

2013. máj. 10. 13:20
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
74%
Úristen, hát én sajnálom a gyerekeidet! :/
2013. máj. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
77%

Jézus, te tényleg nem vagy anyának való. Nem az a baj, hogy a gyerekek unatkoznak, hanem hogy nem tudsz azt csinálni majd, amit akarsz. Velük kell foglalkozni.

Nem semmi, tényleg, minek neked gyerek?

Nekem a fiam 3 éves (szeptemberben kezdi az ovit), lányom most május végén lesz 2 éves. Velem vannak itthon, mióta megszülettek. Én is megyek vissza szeptembertől dolgozni, de próbálom addig is ezt a kevés időt kihasználni velük!

2013. máj. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
igen, pont ugyanez a helyzet, hogy naná, hogy felvették az egész évre őket, de mivel ki fog törni az iskolai szünet, inkább küldenék haza őket. Mivel 6 hétig úgyis itthon vagyok velük, gondoltam, miért ne mennének a maradék időben?
2013. máj. 10. 13:41
 14/41 A kérdező kommentje:
egész eddig velük foglalkoztam, a kicsi 2 hete szokik az oviba, most akkor jár egy hónapot, aztán vége? utána már nem tudom újra szoktatni, mert dolgoznom kell
2013. máj. 10. 13:43
 15/41 anonim ***** válasza:
70%
Igazán jó Anya lehetsz, ha nem tudsz mit kezdeni a gyermekeiddel.....
2013. máj. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
ja és igen: más a szabadsága utolsó napján vitte oviba a gyereket elsőre, vagy hogy csinálta?
2013. máj. 10. 13:44
 17/41 A kérdező kommentje:

igen, vállalom, öt év gyerekezés után most már szeretném azt a nyavalyás pár hetet, ami kb. 4-5 hét, mínusz amennyit betegek, kicsit magamra fordítani.

Ja persze aki 0-24-ben trécsel a játszó mellett, az a jó anya, ugye?

2013. máj. 10. 13:46
 18/41 anonim ***** válasza:
74%
Az én gyerekeim 1,2, és 5 évesek. Nem viszem nyáron oviba. Itthon vagyok a kicsikkel. Gondolom a házimunkát hétvégén is meg kell csinálnod, és amikor még nem járt oviba, akkor is meg kellett csinálnod, így nem értem a problémádat. Nálunk amúgy nincs összevont csoport, hanem egy ovi lesz az egész városban, és oda lehet vinni azokat a gyerekeket akik nem tudják megoldani.
2013. máj. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
83%

Én alig várom, hogy itthon legyen a gyerek, legyen már végre szünet.

3 gyerek is van.


Nem nézlek le, hogy te másképp gondolod, nyugodtan vidd a gyereket nyáron is, nem kell tudni az óvónőknek, hogy te szabin vagy még.

2013. máj. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
a saját ovijába járna, és igazából nem is értem az összevont csoportot, az óvónőknek is 3 hónap szabi jár??
2013. máj. 10. 13:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!