Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megy a gyereked nyáron oviba,...

Megy a gyereked nyáron oviba, ha te otthon vagy?

Figyelt kérdés
Szabin vagyok a nyáron (összegyűlt gyese szabi), és közölték, hogy a gyerekek nem szeretik az összevont csoportokat, talán jobb lenne, ha nem menne, az óvónőknek is ki kell adni a szabikat stb. Nem értem, eleve lesz 6 hét bezárás, akkor úgysem megy, de most egész iskolai szünet alatt legyen otthon velem? Én nem érek rá egész nap szórakoztatni, ok, elmegyünk minden nap játszózni, de többnyire unatkozna, míg főzök-takarítok. Mit gondoltok?

2013. máj. 10. 13:20
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdezőnek csak egyszerúen most lett tele aza bizonyos,végre kis szabadságot kaphatna, és nem napi 24 órában a gyerekekkel lenni. Megértem.

Én is viszem a gyermekeimet nyáron oviba,panelba lakunk, játszótér egy lepukkadt, hajléktalanokkal és drogos tinikkel teli. Nagyszülök 30-50km-re, Oda is mennek a leállás alatt, de nincs végtelen számú szabadságom se,hogy egész nyáron itthon legyenek.

2013. máj. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!