Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehetetlen helyzetbe kerültünk...

Lehetetlen helyzetbe kerültünk. Egyszerűen kilátástalan. Nem kaptt fizetést a férjem itt vagyunk jövőhónapig semmi nélkül, mit csináljak? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

párom dolgozott egy kamionos cégnél nem bírta a hajtsát..és hogy 7 -8 hétig volt kint és haza sem küldték.. ugy gondoltuk váltunk..ott is hagyta most van másik cég ahol dologozik..de az előző cég a kb 240 ezer forintos fizetéséből 1200 ft ot utalta bérként igy .. itt vagyunk gey fillér nélkül.. egy hiteles lakásban egy gyerekkel.. havi megélhetés nélkül.... elment a párom a mradék pénzünnek az uj céghez...muszáj volt az utolsó pénzt elvinnie mert ha nem akkor végünk lett volna.de ..nekünk elfogytak a tartalékaink.. segítségünk nincs anyósék nem élnek anyámék meg szegényebbek mint én..nekik is én szoktam adni ha nincs..

már Ki készültem hiába megyek az önkormányzathoz nem vagyunk jogosultak segélyre. Kölcsön senki nem tud ani mivel egy kis faluban élünk mindeki örül ha neki megvan ami kell.


2013. máj. 13. 09:46
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Az teljesen mindegy, hogy tehet róla vagy sem, pont ugyan olyan adócsalásnak minősül a ti oldalatokról mint a cég oldaláról. Aláírta a szerződést x összegre akkor szerződés után nem követekhez x+y összeget. A plusz pénzre a cég azt fogja mondani, hogy adott hónapban túlórázott vagy éjszakai pótlék volt, ami utolsó hónapban nem volt.

Minden városban van ingyenes jogi segítség, ott érdeklődj szerintem először erről.

2013. máj. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Provident vagy cofidis..... eza leggyorsabb ilyen bajban
2013. máj. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!