Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 7 éves gyereket ti otthon...

7 éves gyereket ti otthon hagynátok egyedül max 20 percre?

Figyelt kérdés
Én még soha nem tettem de nyári szünet van , én otthon vagyok a picivel és a 7 éves fiam utálja ha elrángatom magammal a boltba inkább játszana. Nem messze van egy abc már azon gondolkodom , hogy itthon hagyom addig egyedül , de nem tudom helyesen tenném e. A kistesót vinném ő imád menni , és max 20 perc alatt mefordulok.
2013. júl. 25. 23:54
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
45%

Az en fiam is 7 eves,megbizhato,fegyelmezett gyerek,de szinten nem szeret boltba jarni,meg altalaban olyan helyekre amit nem talal erdekesnek/szorakoztatonak.

En max 5 percre hagyom csak magara,amig kiviszem a szemetet,vagy elmegyek kenyerert( a pekseg kb 100m-re van),de azt is csak akkor,amikor tenyleg nincs idom azon veszekedni,hogy indulni kellene.

A legkozelebbi bolt meg ennel is kozelebb van,50m,de oda mar inkabb elrangatom cirkusz aran is,mert a bevasarlas azert elhuzodhat.

Szinten tarsashazban lakunk,van kihez fordulni baj eseten,de 5 percnel tovabb nem hagynam teljesen magara.

2013. júl. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
45%

Enyire csak akor hagyom a gyerekeimet ha az elökertbe megyek az ott van az erkély melett én földszinten lakom egy panelban igy én belátok ők meg ki .

Boltba nélkülök messze nem megyek .

2013. júl. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Azok alapján amiket leírtál simán otthon hagyhatod még hosszabb időre is. Főleg hogy ő választja ezt a megoldást. Megbeszélitek hogy mit fog csinálni, megnézitek az órán hogy mikor érsz vissza, legyen telefon amin el tud érni és ennyi. Az alapszabályokkal nyilván tisztában van (nem nyitunk ajtót, ablakot, stb.). Nálunk ez ötévesen már működő gyakorlat volt. Sőt 4,5 évesen simán lement a boltba ha kifogyott valami, persze úgy, hogy nem kellett úttesten átmennie. Hatévesen csekket járt befizetni a potára. Egyedül az úttesttől féltettem mert eszetlenek az autósok.
2015. jan. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
*postára
2015. jan. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!