Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyósomtól megkaptam, hogy...

Anyósomtól megkaptam, hogy semmirevaló vagyok, mert 3 gyereket szültem és nem akarok visszamenni dolgozni pedig a fia munkanélküli lett, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Hivtak vissza dolgozni ,most 5 éves a legkisebb gyerekem ,de nem gondolom,hogy nekem kellene visszamennem dolgozni nővérként amikor a férjemnek egyetemi diplomája van és én 10 éve nem dolgozom már .
2013. júl. 30. 22:01
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudlak megérteni,mert szerintem ugyanúgy a te felelősséged is a gyerekeidet eltartani,mint a férjednek legyen az bármilyen meló,biztos jövedelmezőbb,mint a családi pótlék. Gyerekek suliban,oviban nem bírnám otthon vakarni a ....... már elnézést:)
2013. júl. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
100%

te tudod. remélem hamar talál a férjed munkát, mert anyaságiból nem lehet megélni. aztán húzhatja az igát élete végéig, hogy eltartson 5 embert. szép élet :)

de most komolyan, nem bántani szeretnélek, de ha ne adj isten, történik valami a férjeddel, elhagy vagy mit tudom én, akkor mihez kezdesz 3 gyerekkel munka nélkül?

én annak vagyok a híve, hogy annyi gyereket szüljön egy nő amennyit egyedül is el tud tartani. te magadat se tudod :(

persze ez csak a legrosszabb esetben gond, ha a férjed azt szeretné, hogy otthon legyél és neked is megfelel, akkor éljetek így és ne foglalkozz anyósoddal.

2013. júl. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:
Anyósomtól kaptunk egy nagyobb öösszeget amit nem kell visszaadnunk .
2013. júl. 30. 22:17
 14/47 anonim ***** válasza:
100%
Aha. Tehát nem dolgozol, anyósodtól kérsz pénzt, és még neked áll feljebb. Remélem kamu a kérdés.
2013. júl. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
100%
Anyósodnak igaza van,menjél vissza dolgozni.Párod munkanélküli lett gyereked ovis már akkor visszamehettél volna mikor 2 éves volt.3 gyerek sok kiadás nem is értem miért vagy még otthon.
2013. júl. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan, irigyellek. Ezt a gondtalanságot!:)

És ha felélitek a pénzt és a férjed még mindig munkanélküli lesz, és nem kaptok több adományt, akkor sem fogsz dolgozni?

2013. júl. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
100%
De ez nem mentség arra,hogy miért nem akarsz dolgozni. Nyilván nem akkora összeg,hogy 100 évig éljetek belőle. Nagyon sajnálnálak,ha hirtelen egyedül maradnál 3 gyerekkel tudod soha ne mondd,hogy soha.
2013. júl. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
78%
Azzal nincs is gond hogy te háztartásbeli vagy (nálunk is ez a terv) de persze csak akkor ha a férjnek olyan a bevétele. Ha az valami miatt kiesik, megszünik akkor igenis annak kell elhelyezkedni aki elöbb el tud, ha te akkor te leressen mellette ö és ha talál akkor megint lehetsz otthon. Sajnos manapság sokakanak hónapok amig munkát talál. Ha van annyi megtakaratásostok hogy megéljetek addig is akkor nem is kell vissza menned. Gondolom a férjed keresni fog uj melót és nem láblógatva akar otthon lenni.
2013. júl. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
100%
Valld be kérlek, hogy kamu a kérdés, mert fogok tudni aludni a gondolattól, hogy ilyen Peggy Bundy típusú anyák tényleg léteznek.
2013. júl. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
100%

Háááát.

Szerintem, ha már 5 éves a legkisebb, akkor talán nincs annyi gond a gyerekekkel, hogy ti ketten, a szüleik, munka mellett el tudjátok őket látni, és a család melegéért felelni tudjatok. Annyi változna, hogy lenne mégegy fizu, és megosztanátok otthon a feladatokat. Szerintem ez így korrekt. Szerintem csak simán kifogást keresel, hogy ne kelljen visszamenned dolgozni, mert otthon könnyebb, mint dolgozni, meg az otthoni feladatokat összehangolni. Kicsit erős a semmirevaló kifejezés, de az anyósodnak valahol igaza van. Bocs. Ez a véleményem. Keressetek mindketten munkát. Ekkora gyerekek mellett már nem kell senkinek otthon maradni.

2013. júl. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!