Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyósomtól megkaptam, hogy...

Anyósomtól megkaptam, hogy semmirevaló vagyok, mert 3 gyereket szültem és nem akarok visszamenni dolgozni pedig a fia munkanélküli lett, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Hivtak vissza dolgozni ,most 5 éves a legkisebb gyerekem ,de nem gondolom,hogy nekem kellene visszamennem dolgozni nővérként amikor a férjemnek egyetemi diplomája van és én 10 éve nem dolgozom már .
2013. júl. 30. 22:01
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
100%

",az én fizetésem semmire sem lenne elég"

Mert a 0ft az több lenne? Elég felelőtlen vagy 3 gyerekkel. Ezt hívják gyes betegségnek.

2013. júl. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:
Nemrég még az összes volt kolléganő engem irigyelt,közrőhej tárgya lennék ha visszamennék rombolni.
2013. júl. 30. 22:30
 23/47 anonim ***** válasza:
100%
Szegény férjednek szánalmas felesége van.
2013. júl. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
100%

És ez többet számít, mint az, hogy megéljetek. A presztizs. Ez tényleg nagyon gáz.

Képzeld én is szerettem volna itthon maradni a gyerekekkel, mindig rendelkezésre állni, hozni-vinni őket, de sajnos úgy alakult, hogy dolgozni kell. Nem hiszem, hogy szégyen lenne. Ez a mai világban nagy luxus, és szomorú, hogy szégyen a munka.

2013. júl. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
100%

"Nemrég még az összes volt kolléganő engem irigyelt,közrőhej tárgya lennék ha visszamennék rombolni."


Szerintem sürgősen keress fel egy pszichiátert. Ha mások véleménye többet jelent neked, mint a gyerekeid megélhetése, akkor nagy baj van az agyadban.

2013. júl. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez nem tudok mást hozzáfűzni, minthogy anyósodnak igaza van. Sőt...szerintem még finom volt és udvarias, én biztosan direktebb lettem volna és sürgősen beszéltem volna a fiammal, hogy gondolkodjon kicsit, kivel sikerült összekötnie az életét.

Örülj neki, hogy eddig volt lehetőséged otthon lenni, ideje visszatérni a nagy magyar valóságba kicsit.

2013. júl. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
62%
Gyerekek, ez a sztori semmi. Sokkal durvábbat tudok. Sógorom csaja otthon fekszik egész nap, miközben a sógorom látástól mikulásig robotol 100 ezerért kb, abból tartanak fenn egy 50 ezres albérletet, plusz rezsit. A csaj nem főz, nem mosogat, csak fekszik. Ha megkérdezem, miért nem megy dolgozni, akkor durván besértődik, még sógorom sem áll velem szóba emiatt. Most lett volna lehetősége protekcióval bekerülni egy gyárba három műszakba dolgozni, de nem megy, mert Ő éjszaka alszik... Na, ehhez mit szólnátok?
2013. júl. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
85%
Gabrielle Solis.:) Bár még az is leereszkedett az egyszerű halandók szintjére, (elment dolgozni) amikor gyerekei voltak, és apunak nem volt munkája...
2013. júl. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
100%
Ha az otthon melegéért felelsz,akkor ideje kimenni rõzsét gyûjteni,lassan beköszöntenek a hûvösebb napok. Legalàbb ne fàzzatok,ha màr a bendõ üres :-)
2013. júl. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
100%
# 27 Undorító, de a pali is megérdemli ha ilyen hülye.
2013. júl. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!