Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyósomtól megkaptam, hogy...

Anyósomtól megkaptam, hogy semmirevaló vagyok, mert 3 gyereket szültem és nem akarok visszamenni dolgozni pedig a fia munkanélküli lett, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Hivtak vissza dolgozni ,most 5 éves a legkisebb gyerekem ,de nem gondolom,hogy nekem kellene visszamennem dolgozni nővérként amikor a férjemnek egyetemi diplomája van és én 10 éve nem dolgozom már .
2013. júl. 30. 22:01
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek egy jócskán középkorú (már- már idősödő) nőt, aki éppen így gondolkodott.


Aztán amikor kirepültek a gyerekek, magukra maradtak a férjével. Anyukát már sehova nem veszik vissza, a régi barátnők ( már rég) lekoptak ( gondolom, mindenki dolgozik), szépen lassan becsavarodik a négy fal között.

Apuka rengeteget dolgozik, jól keres és élvezi, hogy anyuka tőle függ.

Most már nem csak anyagilag, hanem lelkileg is. Gyakorlatilag azt tesz a nővel, amit akar.

Engedd el nyugodtan a fantáziádat.

Anyukából szépen lassan egy bútordarab lett az otthonukban. Leginkább egy lábtörlőre hasonlít.


Ennyit az otthon melegéről.

2013. júl. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

Miért nem akarsz visszamenni?

Mert a lustaság nem ok. Ilyenkor gondolj arra ,mi lesz ha a férjeddel történik valami neked meg nincs munkád és ott a 3 gyerek.?


Felnőtt vagy a Te dolgod de szerintem vissza kéne menned. Azért is amit fent írtam. Meg ha a férjed is és Te is dolgoznátok lehet ,pl a legnagyobb gyerek felsőoktatására vagy valamijére félre rakni? Vagy csak egyáltalán ,hogy jól meglegyetek.

2013. júl. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim válasza:
100%
Miért nem képezted magd Te is, akkor most nem lenne büdös a nővér munka. Volt ra időd, gondolom.
2013. júl. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menjél máshova dolgozni, de van egy olyan érzésem, hogy nem lenéztek téged hanem elegük volt a lenéző stílusodból.
2013. júl. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
100%
*nem irigyek voltak rád
2013. júl. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
100%
Istenem én meg a fél kezem adnám ha mehetnék dolgozni amit csak lehet. 10 év után ideje lenne megmozdulni.
2013. aug. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
100%

nem hinném, hogy közröhej tárgya lesz egy gyerekeiért dolgozó anya, én egyedül nevelem a gyerekemet és érdekes módon rajtam senki nem röhög

és meddig bírod ezt csinálni? amíg nem lesz mit enniük a gyerekeknek? vagy nem tudjátok kifizetni a rezsit?

2013. aug. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!