Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Agresszio-depresszio! Ki mit...

Agresszio-depresszio! Ki mit szed, hogy ne legyen őrjöngő vadállat és búskomor csemetéje mellett?

Figyelt kérdés
2009. nov. 7. 20:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia! Írtad, hogy neked sincsen türelmed, és ebből gondolom, hogy hasonlíthattok egymásra a csemetéddel, esetleg Te az anyukádra, és a történelem ismétli önmagát... Az én anyukám bipolláris depressziós volt, és meghalt mielőtt teherbe estem. Kerestem pszichológust, akivel beszélgetek és naponta 3*2 Magneb6... Nekem az is segít egy kicsit, ha sokat gondolok a gyerekkoromra, és megpróbálom a problémákat a saját gyerek-szememmel nézni, hogy mit is gondoltam én akkor, és miért is voltam dühös, elkeseredett stb... Végül nagyon fontos, hogy megtanuld a pozitív gondolkodást, de ez nem hiszem, hogy segítő nélkül menne!
2009. nov. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!