Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az teljesen rendben van, hogy...

Az teljesen rendben van, hogy egy 8-10 éves gyereket az anyja (ál születési évvel) felregisztrál a facebookra?

Figyelt kérdés

2013. okt. 26. 16:27
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
10%

A fiam 9 éves,nincs ilyen oldala és nem is lesz.

Nagyon sok barátunknak,ismerősnek,osztálytársának van oldala,de nem is értem!!!

Ha engem megjelöl valamelyikük,soha nem jelölöm őket vissza!

Szerintem sincs rendben(a kérdésre válaszolva)

2013. okt. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
89%
Miből gondolod, hogy az anyja? Egy ekkora gyerek, gond nélkül saját maga is meg tudja csinálni. Szerintem nem kell ez mögött rögtön a gonoszt látni. Egyébként nem tudom, milyen ismerőseid vannak a facebookon, hogy az általuk kirakott dolgok szerinted nem valók egy gyereknek. Mert mondjuk az én falamat nyugodtan megnézhetné egy 8 éves is. Van rajta rengeteg kreatív ütlet, program-ajánló, népzene és természetfotó.
2013. okt. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Hála Isten, nincs ismerősöm a Facebookon és nem is lesz! Nem vagyok tag. Marhaság az egész, teljesen olyan hatással van 1-2 anyukára (is) a környezetemben mint a drog (elvonási tünetekkel). Pont nincs rá szükségem.
2013. okt. 28. 08:00
 24/35 anonim ***** válasza:
93%

Ezek szerint nem is próbáltad, csak kritizálod. Én arra használom, hogy a volt középsulis és fősulis ismerőseimmel tudjam tartani a kapcsolatot. Ha a facebook nem lenne, fogalmam sem lenne arról, hogy mi van velük. A volt tanítványaim is elég sokszor jelentkeznek, ha csak pár mondatra is. És mióta anyuka vagyok, a többi anyukával nagyon sok mindent osztunk meg ott, ami a gyerek-, főleg ingyenes programokat illeti. Nem kell ehhez rengeteget ott lenni. Heti 1-1,5 óra az egész. Ja és azt elfelejtettem, hogy nagyon jó csoportok vannak, ahol használt gyerekholmit lehet adni és venni, sokkal jobb, mint a vatera típusú licitálós.

Szóval szerintem nem a facebookal van a baj, hanem azzal, hogy ki mire használja és mennyi idejét áldozza rá. De ezt el lehet mondani sok minden másról is.

2013. okt. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Jó lenne ha nem offolnád tele a kérdésem! Ahhoz képest, hogy tanár vagy, nehezen megy az értő olvasás :S Itt most nem rólad meg rólam van szó, hanem 8-10 évesekröl!

Amúgy meg régen is meg lehetett szervezni osztálytalálkozókat stb. Facebook nélkül is...

2013. okt. 28. 09:07
 26/35 anonim ***** válasza:
Neked szerintem nemhogy facebook ismerosod nincs de olyan maganyis lehetsz mint egy remete. Ilyen arrogans pokkhendi stilussal raadasul olyan temarol amit nem is ismersz igazan...mit izgat mas...
2013. okt. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
89%

Nem offoltam le, válaszoltam is rá, mint 22-es, ez után Te voltál az, aki magáról és a körülötte lévő anyukákról írt, én csak erre reagáltam, szóval mielőtt mást kritizálsz, nézz magadba :-)


Egyébként érdekelne, hogy kifejezetten a facebook-ot tartod ördögtől valónak, vagy az egész internetet is? Mert nem tudom elképzelni, miért pont erre irányult a kérdésed, mikor veszélyek máshol is fenyegetik a gyerekeket?


Osztálytalálkozó meg 5 évente van jobb esetben, ennél a facebook picit rendszeresebb :-)

2013. okt. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Én vagyok az az gonosz-nem törődöm-felelőtlen anyuka, akinek a gyereke nem éhezik, aki foglalkozik vele, tanul vele, megy vele kirándulni, és még FB-ozni is engedi.


Az értő olvasással neked vannak gondjaid, mert most olvasom, hogy tőlem kérdezed, hogy miért gond nekem, ha más gyerek nincs fent 8-10 évesen?


HOL MONDTAM ILYET?


Tudod egyáltalán tudod mi az FACEBOOK?


MI A BAJOD VELE, ha egy 8-12-12 éves gyerek rajta van?

HA TUDOD? MONDD MEG LÉGYSZI! A saját szavaiddal. Mert ha a gyereknek csak az osztálytársai az ismerősei, nem jelöl be idegeneket, akkor semmi gond nincs. Leül, megnézi a Kati meg a Zsuzsi kirándulós képeit, ír üzenetet a Borinak Németországba, és megmutatja, hogy melyik kutya vár gazdára. Ebben mi a rossz?

2013. okt. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Annyira nem érdekeltek...
2013. okt. 28. 16:40
 30/35 anonim ***** válasza:
Annyira ostoba vagy nincs egy értelmes válaszod...
2013. okt. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!