Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az teljesen rendben van, hogy...

Az teljesen rendben van, hogy egy 8-10 éves gyereket az anyja (ál születési évvel) felregisztrál a facebookra?

Figyelt kérdés

2013. okt. 26. 16:27
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Ja és számomra az sem magyarázat, hogy kérem 21. század van és nagyon sok gyerek van fennt! Ezzel az erővel nagyon sok gyerek NINCS gennt! Szerencsére a gyerekek többsége nincs...
2013. okt. 26. 17:39
 12/35 anonim ***** válasza:
53%

Sok harcod lesz a gyerekeddel


Nem, nem mèrem stopperrel, ès lehet, hogy heti 20 perc is van az, ennyi az igènye.

Hogy hol mit nèz? Pl. Osztálytárs kutyáját csak ott látja, ahogy a Németországban èlö barátnöjèt is.


De áruld el, mièrt nem mindegy, hogy a kutyamenhely honlapját nèzi meg, vagy a facebook oldalàt.


Illetve annyi, hogy èn válaszoltam a kèrdèsedre, anèlkül, hogy minösítettelek volna. Nem kell velem vitatkozni, nem èn kèrdeztem.

2013. okt. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
15%
De még mièrt nem èrtem, mièrt vagyok nemtörödöm? 4 gyerekem van, ès a heti egyszer facebookozó kislány a suli, illetve az osztályfönök büszkesége, jô tanuló, udvarias.
2013. okt. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Ja nekem ez nem probléma! Facebookozzon nyugodtan! Nem az én gyerekem...
2013. okt. 26. 18:20
 15/35 anonim ***** válasza:
51%

Azért kedves Kérdező, nem kell a facebook-ot a Sátán legfőbb fegyverének beállítani. Lehet azt normálisan is használni, igaz, tényleg nem a 8-10 éves gyereknek lett kitalálva.

Viszont az egyik válaszoló kislánya semmi rosszra nem használja, sőt az anyuka odafigyel a kislányra. Szerintem így nem lehet baj. Legalább megtanulja normálisan használni a gyerek az internetet.

2013. okt. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
De azért úgyse kéne beállítani, hogy a gyereknek nagy előnyére válik! Az internet helyes használatát teljes mértékben el lehet sajátítani a Facebooknélkül is!
2013. okt. 26. 19:16
 17/35 anonim ***** válasza:

De konkrétan mi a bajod vele? Le tudod írni? Vagy meg tudod fogalmazni?


Egyébként semmi baja tőle, 2 éve van fent, van az osztálynak is egy közös csoportja, az osztálykirándulós, szalonnasütéses képeket küldik itt egymásnak, hátránya nincs, hogy egy x nevű oldalra néz fel néha, és nem egy y nevűre.


Nincs olyan soká, pár év, és 14-15 éves lesz. Akkor már tiltani sem lehet. Inkább korábban tanulja meg, hogy idegenekkel nem ismerkedünk, sehol sem, sem utcán, sem neten, mint hogy akkor ráveti magát, és mindent bele...


Azokat ő is megszólja, aki "tiniribi" sítlusban nyomja. Nem facebookozik telefonról, nem tölt fel 5 percenként képeket, kistesóiról szokott néha, akikre nagyon büszke, sőt, amikor megszülettek, azt is boldogan írta ki:) De igazából nem lép fel sokszor. Ha ideül, akkor is inkább a "sztárhíreket" olvasgatja a tinikedvencekről:)


Szóval mi a gond azzal, ha fb-n néz meg 10 képet, és nem a honlapon, vagy emailben kapja?

2013. okt. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

Akkor visszakérdezek: neked mi a bajod azzal aki nincs fennt 8-10 évesen?

Azért a 14-15 éves kategóriát ne keverd már egy 8 évessel!

Gondolom nem véletlenül van egy bizonyos korhoz kötve...vagy ez még eszedbe se jutott? Gondolom a te gyereked is kamu születési évvel van ott.

2013. okt. 26. 19:37
 19/35 A kérdező kommentje:
Ja és, hogy a kérdésedre is válaszoljak, az a bajom vele amit az 5. válaszadó belinkelt például.
2013. okt. 26. 19:42
 20/35 anonim ***** válasza:
Az én ismerősöm 9 éves lánya is fenn van. Szoktam vele chat-elni. Aranyos nyaralós képek vannak fenn róla. Több osztálytársa is fenn van. Vannak játékok pl. amik már való az ő korosztályának. Emellett jól tanul,sportol heti 3x. És mindig úgy netezik hogy a szülő a közelben van. Nincs ebben semmi rossz. Amúgy kérdező saját rosszallásodat mire alapozod? Mert konkrétumot nem írtál.
2013. okt. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!