Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Őszintén ti mikor tettétek le...

Őszintén ti mikor tettétek le a cumisüveget?

Figyelt kérdés

2014. jan. 23. 19:46
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
A fiam másfél évesen egyik nap letette a cumit és a cumisüveget is, azután nem volt hajlandó egyiket sem a szájába venni. Tejet csak most 3 évesen hajlandó újra inni. Néha még kéri a szopókás poharat.
2014. jan. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
A 4 eves fiam sztem meg mindig abbol inna, ha masfel eve nem hanyt-fosizott volna napokig,es akkor nem javasolta a haziorvos a tejitalt fogyasztasat.Utana sokaig csak szivoszallal ivott, aztan most mar csak poharbol.A 10 honapos lanyunk tapszeres leven csak abbol iszik. Azt nem irtad, miert akarod leszoktatni rola. Hogy tanuljon meg poharbol inni, beszolt a vedono, nagyi, bolcsibe, oviba megy stb...A cumisuveg mellett persze tanithatod poharbol inni. Ja, nekem meg az is a tapasztalatom volt,h.cumisuvegbol sokkal tobb folyadekot ivott, mint poharbol es ez foleg nyaron nekem megnyugtato volt,h.lattam mennyit ivott.((En ezzel a kerdessel is ugy vagyok mint a szobatisztasaggal, majd leszokik rola magatol, nem eroltettem semmit es megtortent magatol.)) Ha mosod a fogacskait rendesen, nem lesz semmi bajuk. A sogornom soha nem itatta egyiket sem cumisuvegbol. Ok pl.nem tudnak szivoszallal inni:-)
2014. jan. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 PappZs válasza:

Nekem azt mesélte anyum h nem cumiztam, nem ittam cumis üvegből. :-)

Én nem értem azon kívül h a gyerek elcsitul mire jó a cumi?

2014. febr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Én személy szerint 57 évvel ezelőtt!
2014. febr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!