Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A férjem összeszűrte a levet...

A férjem összeszűrte a levet a hátam mögött egy közös ismerőssel, szeretném, ha elmenne, mert nem tudok neki megbocsátani, ő viszont maradni akar és a kislányom is erre kér. Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Két gyermekünk van, 2 és 4 évesek. Egyszerűen nem tudok túl lépni ezen a dolgon, hiába szeretem még a férjem. Ő maradni akar, hogy megbánta. A nagyobb gyermekem (4éves) sírva kérlel, hogy ne menjen el apa, mert mi egy család vagyunk és én vagyok az apa hercegnője, stb. A szívem majd megszakad érte. Mit csináljak? Annyira sajnálom a gyerekeket, én nem ilyen életet akartam nekik. :(
2014. júl. 6. 05:28
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
31%
Az a megcsalás, hogy hónapok óta beszélgetnek? Na és akkor mi van? Hagy beszélgessenek, nem biztos, hogy mindent megtud veled beszélni. pl. téged nem tud megbeszélni magaddal, mert te nem érted meg hogy ilyen vagy olyan vagy. Viszont egy másik nő rá tud világítani, hogy "te figyelj a feleségednek vigyél egy szál virágot és akkor már is jobb lesz a kedve". SMS nem megcsalás szerintem. Be vallott még valamit? Megkérdezted, hogy miért nem szólt neked erről? (mert egyből féltékenységi rohamba kezdtél volna, csak mert talált egy barátot akivel tud beszélgetni?!) Az embereke hajlamosak a könnyebbik utat választani, mennyivel könnyebb elmenni mint megbocsájtani, megváltozni (férj). Elhagyod akkor egyedül maradsz, később lesz egy új párod aki idővel szintén nem lesz már tökéletes. Szerintem amúgy is voltak már nálatok problémák ha ezen ennyire kiakadtál, hogy sms-get valakivel. Tudtad te hogy nem teljesen boldog a férjed csak nem akartad belátni. Szereted vagy csak a szokás hatalma, hogy vele akarsz maradni?
2014. júl. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
84%
A nem teljesen boldog férjnek nem hiszem, hogy azt tanácsolta volna a nő, hogy vigyen egy szál virágot haza a feleségnek. Különben nem itt tartana.
2014. júl. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:

Az üzenetek és a telefonok nem baráti beszélgetések voltak, hanem hogy mit csinálna vele szex közben, hiányzik neki, stb. A találkozó a több száz km-es távolság miatt maradt el. Egyenlőre....

Nyilván nem olyan tanácsokat kapott, hogy mivel lepjen meg, nem vagyok egy hisztérika, és féltékeny soha nem voltam, mert tényleg úgy gondoltam, hogy nem tenne ilyeneket.

Persze nem minden felhőtlen köztünk, de igazán nagy gondok nem voltak szerintem. Ha meg rólam beszélgetni akar vkivel, akkor erre valók a barátok és nem az ilyen nők.

2014. júl. 7. 14:16
 24/46 A kérdező kommentje:
Ami pedig a gyerekeket illeti, én őszinteség párti vagyok, persze csak az ő szintjükön.
2014. júl. 7. 14:21
 25/46 anonim ***** válasza:
100%
Én még mindig azt mondom, hogy tedd ki 2 hétre, ennyi idő elég a gondolkodásra mind kettőtök számára. Nem csalt meg, mert fizikailag nem létesített szexuális kapcsolatot azzal a nővel, még mindig "csak" beszélgettek. Nem tudom, de szerintem azért sok férfi van akik neten ismeretlen nőkkel beszélgetnek szexről, szex filmet néznek, telefon szexelnek stb. Más valamit viruálisan (telefon, chet) csinálni mint élőben. (amelyik kutya ugat az nem harap). Talán nem is veled van a baja, ha nem a férjednek van önértékelési problémája, és mivel téged nem tud kielégíteni (legalább is ezt gondolja) ezért kereste a másik nő társaságát mert így vírtuálisan jóval egyszerűbb egy nőt boldoggá tenni és ezért tette őt boldoggá ez a dolog. Tedd ki 2 hétre, utána beszélgessetek őszintén, mond el neked ez milyen érzés volt, de enged meg hogy ő is elmondhassa miért csinálta, mit érez most, mit szeretne a jövőben. Szakember segítségét is kérhetitek. Félre ne értesd nem akarom védeni a férjed, gusztustalan dolog amit csinált, DE a férjed, és ha valóban megbánta, és nem is követett el olyan világvége nagyságú bűnt, és valóban megbánta, és te is picit hibás vagy a dologban stb. akkor azért nem biztos, hogy egyből válni kell. Én vagyok itt az egyetlen aki a férjed "pártját fogom" vagy inkább úgy mondom, a válástól intelek óva, de ha csak 5 percig fontolóra veszed azokat az érveket is amiket én mondok, már megérte.
2014. júl. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, igazad van sok mindenben, csak azért az más, mikor egy család barát pár hölgy tagjával lépi ezt meg, nem egy ismeretlennel. És nem egyszeri alkalom, hanem több mint fél éve tart, és rendszeres. Így sokkal jobban fáj. Hívott volna fel inkább egy szex telefont, azon nem problémáznék. De így.... Nem tudok túl lépni rajta.
2014. júl. 7. 19:13
 27/46 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi gond az őszinteséggel, de az, hogy apa félremegy, az nem nem az ő szintjük. Tudatosítani szeretnéd bennük, hogy ez az egész nem a te hibád, én ezt teljesen megértem, mint nő és anyuka teljesen átérzem a helyzetet.Én mégsem ezt az utat választanám, hosszú távon nem ez lesz a legjobb sem nekik, sem neked. Most elkeseredett vagy, megbántott, sértett és gondolom dühös is, én is így éreznék, de próbáld meg józanul végiggondolni, hogy a gyerekeket mennyire és hogyan rántod magatokkal.
2014. júl. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
78%
Nemtudnam megbocsàtani..tudom,h milyen ha agyerek imàdja az apjàt,attól mèg az apja marad es barmikor ltalalkozhatnak akar minden nap,de egyertelműen elvàlnèk főleg,h ez egy viszony volt,ès meg ismerősöd is!!ez hatamas àrulàs mindkettejük rèszèről soha nem bocsàtanàm meg,egyàltalàn, hogy mertèk ezt megtenni veled??inkabb ment volna kur..azni meg az is jobb lett volna..mondjuk en azt sem bocsàtanàm meg..de az meg elviselhetőbb..ès a gyerek miatt nem szabad együttmaradni..tönkre teszed vele magad sok veszekedès lenne mèg amit a gyerekeidnek is vègig kene hallgatni.ez a te döntèsed de ne alázkodj meg szerintem..
2014. júl. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
86%

Nemsokára 3,5 éves a lányom. Már 2 éve, hogy apuka elköltözött, mert ő egy másik nőt választott. Eszünkbe sem jutott, hogy csak a kicsi miatt együtt maradjunk, annak nem lett volna értelme.

Apuka rendszeresen jön, sokat foglalkozik a gyerekkel. A gyerek pedig köszöni szépen, jól van. Kiegyensúlyozott, boldog gyerek. Tudja, hogy apa a barátnőjével él, anya meg vele.

Anno elmentem gyerekpszichológushoz, hogy hogyan kell ezt kezelni. Azt mondta, minden esetben sérül valamennyire egy gyerek lelke, ha elválnak a szülők, de az tőlünk függ, hogy mennyire. Mi baráti viszonyban tudtunk maradni, és a gyereknek ez a legjobb.

2014. júl. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
62%

" SMSeket kaptam el és ebből kiderült, és utána a kérdéseimre beismerte, hogy hónapok óta beszélgetnek.."


Értem, hogy nehezen viseled, de nekem volt már visszaút ennél durvább dolgok után is, és nagyon boldog évtized jött még ezután

2014. júl. 9. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!