Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A férjem összeszűrte a levet...

A férjem összeszűrte a levet a hátam mögött egy közös ismerőssel, szeretném, ha elmenne, mert nem tudok neki megbocsátani, ő viszont maradni akar és a kislányom is erre kér. Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Két gyermekünk van, 2 és 4 évesek. Egyszerűen nem tudok túl lépni ezen a dolgon, hiába szeretem még a férjem. Ő maradni akar, hogy megbánta. A nagyobb gyermekem (4éves) sírva kérlel, hogy ne menjen el apa, mert mi egy család vagyunk és én vagyok az apa hercegnője, stb. A szívem majd megszakad érte. Mit csináljak? Annyira sajnálom a gyerekeket, én nem ilyen életet akartam nekik. :(
2014. júl. 6. 05:28
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Ebbe amit irtan nem az,volt a lényeg,h Csernus mit mond mert Csernus nélkül is több millió nő és még férfi is gondolkozik úgy mint én..de gondoljunk csak bele ha megcsalja egy nő a férjét a férfi a gyerekek miatt megbocsát??ugyan mar:))a férfiaknak sokkal nagyobb önérzete van,míg a nőknek a béka segge alatt!biztos van olyan ferfi is aki megbocsajt ő a Férfiak szégyene..
2014. júl. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
Nálam se Csernus a lényeg, hanem az, hogy mindenkinek más a fontos, és másképp él meg egy helyzetet. :)
2014. júl. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
Ez a "mindenkinek más a fontos" azért elég erős. Mit értesz ezalatt?
2014. júl. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

Már miért is lenne erős? :) Egyébként konkrétan leírtam a korábbi hozzászólásokban, de oké.

Nehogy azt gondoljuk, hogy egy hasonló helyzetben te és én ugyanazt látjuk a legfontosabbnak. Konkrét példa itt: az egyik nő elküldi a pasit, mert az önérzete a legfontosabb és nem tud esélyt adni, nincs bizalma, stb., a másik meg visszafogadja, mert a közös élet neki a legfontosabb, és lát esélyt a kapcsolat megmentésére, szeretne egy családot összetartani, stb. Egyik megoldás sem elítélendő, vagy jó és rossz, csak megítélés kérdése. Mégpedig csakis azoké, akik a helyzet szereplői, nem a miénk.

Ennyit értek alatta, azt hiszem ez már elég konkrét példa. Nem szeretnék többet offolni, csak a kérdezőnek fogok válaszolni, ha úgy érzem. Ne vedd sértésnek. :)

2014. júl. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó aki ezt kerdezte tőled nem biztos,h elolvasta ami utolsó csernus es stb..hozzàszólásainkat..gondolom azt hitted en vagyok..
2014. júl. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Igen.:)
2014. júl. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!