Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nálatok reggel bemehet a...

Nálatok reggel bemehet a gyerek a szobátokba? Vagy ha felkelt, azonnal kimentek hozzá, hogy apa ne ébredjen fel?

Figyelt kérdés
2014. aug. 23. 07:07
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
54%
Másban is ilyen jó fej a férjed? Mert akkor ez kevésbé szól a gyerekről, jobban a házasságotokról.
2014. aug. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bejöhet általában. Apa is felébredhet. (ezt a részt nem igazán értem)
2014. aug. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
90%
Ja elolvastam, most már értem az apás részt. Hát erre csak annyit tudok mondani, hogy aki éjjel legény, az legyen nappal is. Feküdjön le időben, ha ilyen problémája van. (persze kivétel, ha valaki éjszaka dolgozik, azt megértem)
2014. aug. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nem kell ezt ennyire felfújni. Hajnalban volt egy csúnya beszólása az álmosság miatt, ennyi. Én sem vagyok túl kedves hajnalban, ez van.

Amikor délben alszik a lányotok, beszéljétek meg nyugodtan.


Nálunk amúgy bejöhet és erre mind a ketten felkelünk. Kéri a reggeli kakaóját vagy vizét és olvasni akar. Mondjuk általában én viselem rosszabbul, nem a férjem :-)

2014. aug. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
49%
a párod egy t@hó p@r@szt,már bocs...
2014. aug. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
61%

Van istállótok? Vagy disznóól? Garázs?,

Szerintem mindjárt oda kéne tenni azt a büdös kölköt,de a biztonság kedvéért kötözzétek is oda,nehogy már zavarjon a hangoskodásával.

2014. aug. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mi szülők kelünk korábban. A kisebbik fél 9 körül kel, ő még velünk alszik egy szobában, én már rég a dolgomat teszem, mire ő felkel. A nagyobb fél8-8 körül szokott kelni, ritkán van, hogy még ágyban vagyok. Apját szokta kelteni, mert én addigra az alsó szinten dolgozok/olvasgatok. Szerintem apukának semmi baja nem lesz, ha felkelti a gyerek. Az enyém nem szokta bánni, hiába dolgozik néha éjjel 1-ig itthon.
2014. aug. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy bejöhet! Mindkettőnkhöz felváltva bújik a takarójával&szerintem ennél jobb ébredés nincs, pedig mindketten dolgozunk, és van, hogy 1-2 h van mire lefekszünk, tehát nem vagyunk frissek&üdék reggel :)

Ez a kitiltás elég durva dolog szerintem.

2014. aug. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Nincs gyerekem de szerintem hülyeség ki tiltani a szobából. Nem is értem ,hogy jut valakinek ilyen eszébe. Engem anno a szüleim nem tiltottak ki a szobájukból de még az ajtót se csukták be és a mai napig nem teszik. Kiskoromban sokszor reggel befeküdtem melléjük de sokszor még éjszaka felébredtem és mentem oda.
2014. aug. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
97%
2 éves kislányom nemrég tettük külön szobába,minden reggel az az első,ha felkel közénk rakjuk,mindegy hány óra van,néha tovább alszik,apa már elment dolgozni,de hétvégén ő kelt minket,sosem tudnánk kitiltani,sírjon egyedül a szobájában míg mi méltóztatunk felkelni????Egyébként nálunk is a férjem viseli jobban a korán kelést,sosem türelmetlen a gyerekekkel..
2014. aug. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!