Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nálatok reggel bemehet a...

Nálatok reggel bemehet a gyerek a szobátokba? Vagy ha felkelt, azonnal kimentek hozzá, hogy apa ne ébredjen fel?

Figyelt kérdés
2014. aug. 23. 07:07
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
82%
Persze,hogy bejöhet,sőt a párom kelt eddig hozzá fel 6-fél 7 körül engem hagytak még aludni fél-1 órát,nagyon nem vagyok korán kelő.Egyedül azt beszéltem meg vele,hogy a mi szobánk ne legyen játszószoba,arra ott a szobája és a nappali.
2014. aug. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
77%
férjem egész héten este fél11re ért haza, éjfél mire elaludt, 2 évesünk 5:20kor kel, jn a szobába tv-zik, dumál. Fáradt de szereti a lányunkat! Megjegyzem én is dolgozom, sokszor este 11 re érek haza, reggel fél6 kelés.
2014. aug. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
fú de le kell pontozni,sok idióta jár ide,hogy a kérdésre adott választ lepontozza
2014. aug. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy bent lehet. :) Nálunk az éjszaka közepén vagy hajnalba már átjárnánk hozzánk, odabújnak és alszanak tovább! :D Apa nálunk úgy alszik, hogy őt ágyuval se lehet felébreszteni! :D Szóval neki tökmindegy! :) Nekem meg nem mindegy, hogy órákon át éjjel altatgatni kell-e e gyereket, vagy odabújik hozzám és mindketten alszunk. :)
2014. aug. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Hétköznap ez nem kérdés, mivel egyszerre kell felkelnünk. Hétvégén szoktam olyat csinálni, hogy kimegyek, hogy apa tudjon aludni, ha tudom, hogy fáradt. Van olyan, hogy ugyanez fordítva is megtörténik, engem hagynak aludni, bár ez igen ritka :D
2014. aug. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Persze, ha dolgozik, vagy horgászni volt, vagy akármi, és fáradt,m akkor hagyom én is aludni. De eleve nem hajnalok hajnalán kelt a gyerek, másrészt ő sem volt fáradt. Egyszerűen ilyen kötekedős hangulata van mostanában. Az élő fába is beleköt, a gyereken vezeti le a feszültségét.
2014. aug. 25. 14:00
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
szegény gyerek...ezt azért ne hagyd neki,h a gyereken töltse ki a baját
2014. aug. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!