Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan keszitettetek fel 6...

Hogyan keszitettetek fel 6 eves fiatokat hogy holnap oltas? Elmondtatok egyaltalan? En mar nem hinnem hogy lebirom fogni. Hova kapjak? Vallba?

Figyelt kérdés
2015. márc. 30. 15:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A fiammal öt éve ,négy éves kora óta félévente járunk vérvételre. Előző nap nem mondom neki, mert nem akarom, hogy esetleg rosszul aludjon éjszaka. Reggel indulás előtt megbeszéljük. Már kialakult a menetrendje. A kórház büféjében kezdünk, ahol kiválasztja, hogy mit szeretne kapni a vérvétel után. Fel a laborba, majd vissza a büfébe.
2015. márc. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Tudta, hogy hatévesen aktuális lesz az oltás, félt is tőle. Aznap nem vittem oviba, mondtam neki, hogy a védőnénihez kell mennünk. Délre kellett menni, reggel mondtam csak meg neki, hogy ha a doktor néni egészségesnek tallja, akkor oltás is lesz. Előző reggel azért nem szóltam még, mert akkor szorongva hagyom ott az oviban, este meg azért nem, nehogy ne tudjon aludni. Viszont fontosnak tartottam előre megmondani, hogy ne sérüljön köztünk a bizalom. Ő nagyon fél a tűtől, sokat szurkálták már sajnos születése óta. Hamar túl voltunk rajta, nagyon ügyes volt a doktor néni, egy másodperc se volt az egész. Utána otthon kapott a kislány egy pici legót, nagyon örült neki, meg is nyugodott. Az oltás helye nem maradt meg, amit kicsit sajnált, mert villogni akart vele az oviban :)
2015. márc. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Akik már megkapták, volt utána bármi "mellékhatás", láz, hőmelkedés, gyulladás stb? Vagy másnap már semmi? Csak hogy esetleg lemondjam-e pár napra az ovit utána vagy felesleges?

köszi!

2015. ápr. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szia, a lányomnál nem volt az oltás helyén semmi, másnap viszont felment a láza, persze akár mástól is lehetett, ki tudja.
2015. ápr. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!