Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rosszul esik, miért csinálta/c...

Rosszul esik, miért csinálta/csinálja ezt velem? Milyen rokon az ilyen?

Figyelt kérdés
Unokahúgom lánya és az én lányom között 10hónap különbség van. Mikor terhes lettem a lányommal, megkértem hogy ha lányom születne majd tegye már el a kinőtt ruhákat mert nincs pénzem ruhákra. 2 fiam már van csupa fiús ruhákkal voltam tele. Mindig is vágytam egy kislányra. Így nagyon örültem mikor kiderült hogy két fiú után lányunk lesz. Az első egy évben minden kinőtt ruhát megkaptam könyörögni se kellett érte. Mostanában viszont igen. Ami ruhákat meg kapunk nagyon bolyhosak és kopottak ami otthonra jó de pl orvoshoz már nem. Rákérdeztem de azt mondja sok ruhát eladott vagy elcserélt. Pár héten belül valóba szülni fog. Kisfia lesz. De az interneten látom hogy rengeteg ránk még jó ruhát árul már hetek óta. Tudja hogy nehezen élünk és hiába kérem nem ad már ruhát. Már most kijelentette hogy tavasszal nem fog tudni ruhákat adni. Nem könyörgök már de rosszul esik.

2015. dec. 6. 19:20
1 2 3 4 5 6
 51/54 A kérdező kommentje:
Nem nem segítettem mert nem kérték meg kértek semmit és amúgy nincsenek rászorulva az én segítségemre. Pl babakocsit 5000 ft vettek mert vmi barátnő adta el nekik potom összegért. Kiságy meg ilyenek maradtak a kislány idejéből. Nem élnek jobban igen talán okosabban. Állandóan ki akarnának okosítani. Igen vannak napok mikor nem tudok főzni vagy nem annyit de a gyerekek akkor is esznek. Tudom hogy élhetnénk jobban is. Bölcsibe nem vették be a lányomat mert nincs munkám. Jövőre óvodás lesz úgyhogy mindenképp menni fogok dolgozni.
2015. dec. 7. 19:05
 52/54 anonim ***** válasza:
94%
Agyvérzést kapok az ilyen emberektől. Kérdező, neked nem való gyerek! Nagyon sajnálom szerencsétleneket, hogy ilyen helyre kerültek. Remélem felnőttként sikerül kitörniük abból a szarból, amiben neveled őket.
2015. dec. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a szívesség meghálálását nem szokták kérni. Az illik. Nem feltétlenül anyagiagban, bár néha egy tábla csoki, édesség a gyerekeknek nem nagy összeg. De ahogy többen is írták, el lehet vállalni a gyerekeket néha, elvinni őket valahová a tieiddel együtt, vagy csak vigyázni rájuk, hogy a szülők kettesben lehessenek. De te megragadtál ott, hogy neked jár a szívesség mástól, sőt, egyenesen kikövetelnéd magadnak, de nemhogy minimálisan meghálálni nem tudod, hanem még örüljön is a másik, ha cserébe nem küldöd el a fenébe, amiért nem ad többet.
2015. dec. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
100%
Igazából az is csoda, hogy még tud adni valamit (még ha bolyhos is). Bár nem írod, milyen idősek a gyerekek, de 2-3 éves kortól akár egy évig is hordhatja a ruhát a kislány, hiszen nem nőnek olyan ütemben a gyerekek, tehát a 10 hónap korkülönbség nem sok. Sőt, ha esetleg a te lányod a magasabb (genetika), meglehet, hogy 1 év múlva te adhatsz az ő lányának ruhákat. :)
2015. dec. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!