Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 24 honapos kisfiam ejjelente...

24 honapos kisfiam ejjelente meg ketszer, , eszik, , tejet cumisüvegből. Szertintetek mikor hagyja el?

Figyelt kérdés
Rendes tehen tejet kap.cukor nelkul, probaltam kicselezni, de kéri.ha nem adok akkor nem bir aludni, amint lehuzza mar alszik is tovabb.nappal jol eszik es sok tejet iszik....imadja:)
2015. dec. 29. 15:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
12%

Az én kisfiam ugyanezt csinálta bőven 2 évesen. Már napi 2 liter tejnél jártunk, mi dokink is csak mosolygott. Csak az a baj h éjjel is többször felébredt, volt hogy 8 dl-t is elszopogatott éjjel. Semmivel nem tudtam hatni rá, öklendezősre sírta magàt. Ő ekkor amúgy màr nem cumizott (azt magától hagyta el korábban, mert szétment a régi, az új meg nem kellett). Miután már napközben is egyre többet révedezett a cumisüveggel, így tettem egy próbát a cumival - második kínálásra el is fogadta boldogan. A cumisüveget ekkor már elengedte, egy borítékban elküldtük a kedvenc mesehősének. A korábbi 4-6 ébredés helyett most végigalussza az éjszakát. Tejet pedig alig iszik, úgy kell tukmálnom h legalább reggel igyon valamit.

hát most a cumiról kell majd leszoknia, de ezt valahogy kisebb gondnak érzem. Te kisfiad cumizik egyébként?

amúgy egyáltalán nem egyedi a problémátok, én meglepően sok hasonló 2 évesről hallottam az ismeretségi körömben.

2015. dec. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
mondjuk napi 2 liter tejre még egy gyereknek.sincs szuksege. a ferjem napi 1-1,5 litertol lett 30 eves korig laktoz erzekeny....en nem.vagyok tej ellenes amugy de az nonszesz hogy egy 2 eves gyereket mashogy nem tudsz visszaaltatni.
2015. dec. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem cumizik a fiam...de olyan jo vegre olyan valait hallgatni aki ebben benne van, es nem csak bölcsességeket oszt:))es rinyál mert hogy eshet meg az ilyen....gondoltam mar en is arra hogy veszek neki cumit, de en is felek hogy akkor meg errol lesz nehez leszoktatni...most azt csinalom hogy higitom az ejjeli tejet, egyre jobban, meg a vegen viz nem lesz csak...hatha....
2015. dec. 30. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!