Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 év körüli gyermeket hogyan...

2 év körüli gyermeket hogyan viselkedik kutyákkal vagy más állatokkal?

Figyelt kérdés
Olyanra lennék kiváncsi,hogy fél tőle,vagy sem...Olyan is érdekelne aki tart kutyát és olyan is aki nem csak esetleg utcán találkozik kutyussal.
2010. márc. 24. 21:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Kisfiam van, bár még nincs 20 hós (16 hónapos), imádja a kutyákat, lehet bármekkora, ugathat bárhogy legszívesebben mindet ölelgetné, nehéz megértetni vele, hogy nem mindegyik barátságos. Érdekes, hogy viszont a hangyától, bogaraktól retteg, először szól, hogy ott a hangya, aztán szalad az ölembe...:)
2010. márc. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! :)

Az én lányom 2,5 éves van kinti kutyánk,szereti is őket,de úgy veszem észre hogy fél tőlük... De már egészen pici korától ez van.Az egyiket már megmeri simogatni,( csak kerítésen keresztül)de a másik kutyus szeleburdibb ugrálós,na annak a közelébe se megy.

Csak nekem ez olyan furcsa mivel én is kutyás családban nőttem fel,(anyukámék kutyát tenyésztenek) semmi rossz tapasztalata nem volt,nem is erőltetem ezt a témát neki,és ő meg fél tőlük... :(

2010. márc. 25. 13:44
 13/23 anonim ***** válasza:
Utcán találkozunk kutyával macskával, nagyon szereti őket, de nem merne hozzányúlni (azért ezt nem bánom). Messziről mutogatja, de ha ott van előtte, akkor elhúzódik. De nem menekül és nem sír szerencsére. 22 hónapos kislány anyukája.
2010. márc. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
21 hós kislányom nagyon szereti a cicákat is,kutyákat is.Van itthon mind a kettő.Amikor egy kerítésnél megugat bennünket egy kutyus,közli velem,hogy nem bánt:)!Én már kicsit attól tartok,hogy túl bátor,tanítgatom,hogy idegen kutyához nem nyúlunk.
2010. márc. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
27 hós a fiam. Messziről nagyon szereti a kutyákat, de ha közel jön, fél sajnos. Remélem változni fog.
2010. márc. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
13,14 vagyok. Mármint messzriől nagyon szereti NÉZNI a kutyákat.
2010. márc. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Szia!A páromnak három unokahúga van, a legnagyobb kiskorától kezdve terrorizálta a család kutyáját, egy birkatürelmű berni pásztort. Ha olyanja volt, rugdosta meg csépelte szerencsétlen kutyát, nem tudom, miért. A középső csajszi kapott egy kiskutyát, egy kis tacskókeveréket, persze hamar elmúlt az újdonság varázsa, az sem segített, hogy az anyja nem szereti az állatokat. Ez a kislány mond olyanokat, hogy "MI nem szeretjük a macskákat". A tacsit egyébként szilveszterkor a petárdázás miatt "elvesztették". A legkisebb meg imádja az állatokat, pedig nekik nincsen semmilyen. Ő is ugat, nyávog, ha az utcán látja őket. Karácsonyra kapott egy interaktív macskát:(

Nekem a héten fog megszületni a fiam, kicsit én is aggódom, szintén kutyatenyésztő családban nőttem fel, jelenleg egy kutyám és két macskám van, remélem a kis Pocok szeretni fogja őket.

2010. márc. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Van kutyánk. Imádja, és az idegen kutyáktól sem fél.
2010. márc. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Szia!


Kislányom 1,5 éves és imádja a kutyákat :) Amikor sétálunk, majd kiugrik a bőréből, ha meglát egy kutyát, ha lehetne mindegyiket végigsimogatná.

2010. márc. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

26 hónapos a fiam. Nincs se kutyánk se macskánk (sajnos allergiás vagyok a szőrükre) ő szereti nézni, kedvesen "beszél" hozzájuk (márhogyha találkozunk macskával kutyával) de azért a 3 lépés távolságot megtartja (de csak most az utóbbi 2-3 hónapban lett ilyen).

Ha ugatnak a kutyák, visszaugat nekik hogy vavava de azért közel nem megy.

Nem szalad el sírva meg semmi ilyesmi de tart tőlük.

Ma is együtt simogattunk meg egy cicát, de úgy hogy előbb látja h én simogatom akkor már ő is meri.

2010. márc. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!