Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 év körüli gyermeket hogyan...

2 év körüli gyermeket hogyan viselkedik kutyákkal vagy más állatokkal?

Figyelt kérdés
Olyanra lennék kiváncsi,hogy fél tőle,vagy sem...Olyan is érdekelne aki tart kutyát és olyan is aki nem csak esetleg utcán találkozik kutyussal.
2010. márc. 24. 21:33
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Az enyém imádja :) Van egy családi kutyánk, a szüleimmel lakik, de mi is ott éltünk a fiam egy éves koráig, a kutya pedig kb. egy héttel az előtt került hozzánk, hogy terhes lettem. Szóval amióta a fiam él, lát kutyát maga körül.

Szereti, simogatja, bár néha kicsit durván, ilyenkor rászólok, hogy nem szabad bántani a kutyát. De amúgy odáig van érte, főleg a selymes fülét szereti morzsolgatni, és ezt a kutya is nagyon élvezi :)

Ha utcán lát kutyát, akkor mindig mondja, hogy vau vau :) Télen egyszer húztam haza a bölcsiből szánkón, és odaszaladt egy kölyökkutya, nagyon kicsike volt, és beugrott a gyerek ölébe, a gazdája meg loholt utána, én észre sem vettem először, csak arra lettem figyelmes, hogy a gyerek ezerrel kacag :D Amúgy ha látunk kutyát, akkor már tudja, hogy meg kell kérdezni, hogy meg lehet-e simogatni, és ha megengedik, akkor azonnal megy és simogat.

2010. márc. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy minden állatot ennyire szeret, akár macska, rágcsáló, ló, de a halakat is, madarakat is, mindent.
2010. márc. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a többi választ is! :)
2010. ápr. 1. 14:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!