Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Viszitek nagyon hidegben...

Viszitek nagyon hidegben oviba babakocsival a gyereketeket?

Figyelt kérdés
Nincs kocsi, csak egy férfibicaj, azon van a bicóülés, szóval nőnek kizárva. Nem fázik meg oviig? kb 10 perc.
2016. jan. 3. 06:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
42%
Azért ha egy három évet töltött gyerek nem hajöandó 10 percet menni, akkor ott TE RONTOTTÁL EL valamt, de nagyon. Éppen ideje, hogy megtanítsd menni, mármint hogy az utcán ne kocsiban tologasd. Az ugyanis, hoyg nem akar menni, igen komoly egészségügyi problémákat fog okozni neki.
2016. jan. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Jajistenem:) ez jó:) utolsó, bocs de nem ez volt a kérdésem.
2016. jan. 4. 13:34
 13/19 anonim ***** válasza:
74%

Ültesd bele persze, max azt hiszik h sérült a gyereked...

Morbid amikor egy ekkora gyerek lóg ki a babakocsiból mintha fogyatékos lenne szerencsétlen, közben meg semmi baja, csak anyuka a nem százas...

2016. jan. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Figyu kisanyám, egyrészt nem vagyok a komád, hogy beszólogass, és mielőtt agyvérzést kapnál hogy babakocsiban ül a gyerekem, egy dolgot tehetsz, elpárologsz innen és máshol osztod az észt.

Mondd el ezt annak a sok autóval gyereket hozó-vivő embernek, akik közelebb laknak mint mi, mégis kocsival viszik. Nem azt mondtam hogy nem bír menni, csak ha elfárad vehetem fel.

2016. jan. 4. 14:30
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

Szegény gyerek meg van áldva az ilyen buta és felelötlen anyával!!!!


Ekkora gyereknek már símán tudnia kellene menni legalább fél órát anélkl, hogy elfáradna. És az, hogy más autóval viszi a gyerekét, TÉGED nem ment fel a gyerekddel szemberni felelöség alól.

A gyereked meg pár év múlva ha elhízik, akkor csodálkozni fogsz, pedig azt MOST ALAPOZOD meg ezzel a magatartással.

2016. jan. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem ,nem viném babakocsival,ha tud rendesen járni 10 percet simán kéne tudnia ,lányom másfél éves korátol nem ült babakocsiba ,20 percet simán gyalogolt kicsinek is most 5,5 évesen is szeret nyüzsögni.
2016. jan. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Szerintem meg sok 10 perc is ilyen időben.

Amúgy most is volt egy hasonló kérdés az Óvodák kategóriában. (mellesleg nem én tettem fel)

2016. jan. 4. 20:10
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha a gyerek MEGY, akkor MOZOG, azaz höt termel és nem fázik. Ha ÜL, akkor nem mozog, azaz csak höt AD LE, azaz könnyebben kezd el fázni és így megfázni is.
2016. jan. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Értsd már meg, hogy jobban fázik, ha csak ül, és tolod, mintha sétálna.

Egyébként tök egyszerű a megoldás: öltöztesd fel normálisan, ennyi.

2016. jan. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!